«Український портрет» чекає в стінах музею міста Трускавця

533
«Український портрет» чекає в стінах музею міста Трускавця

Вже цієї п’ятниці, 17 лютого 2017 року, о 15.00 в музеї міста-курорту Трускавця (м. Трускавець, Майдан Січових Стрільців, 2) відбудеться відкриття мистецької виставки Катерини Білетіної під назвою «Український портрет».

Катерина Білетіна родом з Одеси і вже дванадцять років працює над проектом «Український портрет»  – галереєю постатей сучасних українців одягнутих в старовинні українські речі, не обов’язково традиційні строї. Це портрети друзів, знайомих, людей, яких зустрічає мисткиня, подорожуючи Україною.

Катерина Білетіна
Катерина Білетіна

«Це дуже цікавий досвід. Я багато мандрую, зустрічаю людей і пропоную позувати та одягнути якусь річ цього регіону. Хтось приносить спідницю чи вишиванку, хустину  і для людини та й для мене – це потужне, дуже драматичне перевтілення, бо людина ніби  постає поза часом і стає знаковим персонажем цієї землі. І це справді якесь магічне дійство» – розповіла художниця.

Катерина Білетіна, "Горянка"
Катерина Білетіна, “Горянка”

Колекція проекту на сьогодні складає більше ста робіт. До складу цієї серії входять також портрети-реконструкції Романа Шухевича, молодих Івана Франка та Лесі Українки. Будемо Раді Вас бачити на оглядинах виставки!

Катерина Білетіна, «Гуцульська мадонна»
Катерина Білетіна, «Гуцульська мадонна»

Експозицію виставки Катерини Білетіної «Український портрет» в музеї міста-курорту Трускавця (м. Трускавець, Майдан Січових Стрільців, 2) до 18 березня  2017 року.

Галина КОВАЛЬ
директор музею міста-курорту Трускавця

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.