Український «Lviv Art Fair», що увійшов у десятку фестивалів «Art Fair» у світі (відео)

0
656
Український «Lviv Art Fair», що увійшов у десятку фестивалів «Art Fair» у світі

В понеділок, 2 травня 2016 року, у Львові, в приміщенні Львівського Палацу Мистецтв, що на вулиці Коперника, 17, відбулось відкриття міжнародного фестивалю «Lviv Art Fair».

Основною метою фестивалю стало поєднання в цілісному просторі Палацу Мистецтв різних напрямків та стилів сучасного мистецтва – художників, письменників, кінематографів та шанувальників художнього фото. Керівником проекту є львів’янка Ірина Кириченко-Оврах  – художниця, член Спілки дизайнерів України.

Сам проект, присвячено творам мистецтва початківців.  Молодь, яка жодного разу не брала участі у виставках, отримала унікальну можливість показати свої роботи на експозиції.

“Lviv Art Fair”  – це демонстрація авангардного, сучасного, класичного та експериментального мистецтва (живопис, скульптура, кераміка, графіка, фотографія, література і т.д.) учасників з: Алжиру, Голландії, Індії, Італії, Марокко, Нігерії, Німеччини, Об’єднаних Арабських Еміратів (Дубай), України, Франції.

Протягом п’яти яскравих днів відвідувачі матимуть унікальну можливість насолоджуватися шедеврами сучасної експериментальної кінематографії, колекціями дизайнерського жіночого одягу, шоколадними скульптурами та концертною програмою за участі українських та закордонних гуртів (на відкритті виставки ексклюзивно виступив артист з Франції Lord Wilmore ).

На відкритті фестивалю відвідувачі мали можливість поспілкуватися з гостями виставки, які приїхали із різних країн світу, а також представниками мистецьких спілок та художніх галерей.

Також протягом проведення фестивалю охочі зможуть взяти участь у різних майстер -класах від народних майстрів, а маленькі гості зможуть відвідати ігрові та освітні зони.

05 травня 2016 року в рамках фестивалю заплановано аукціон з продажу картин, кошти від якого будуть передані до дитячих будинків.

Ористарх БАНДРУК

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.