Українська співачка YAROSA BURNOS об’єднала американських та українських продюсерів у колаборації

387
YAROSA BURNOS
YAROSA BURNOS

Українська співачка YAROSA BURNOS презентує новий R&B-сингл MOTIVE — це історія про шлях особистості до успіху. 

Складно сказати, якою ціною кожен досягає своєї мети, особливо, коли бачиш перед собою самодостатню реалізовану особистість. Хтось може сказати з негативним підтекстом, що, досягнувши певного фінансового чи соціального статусу, люди дуже змінюються. Але перше, що змінюється — це мислення.  Коли змінюється хід думок, зазвичай змінюється й коло знайомих, якщо вони вже не є твоїми  однодумцями. Тема взаємовідносин, дружби, грошей, цілей, прикрашені стильними хіп-хоп бітами та вокалом виконавиці, формують атмосферу кіношних районних сутичок та екшину.

До речі, в аранжуванні композиції Yarosa об’єднала американського продюсера Jan Braniki та українського аранжувальника Томаша Лукача.

YAROSA BURNOS
YAROSA BURNOS

«Працюючи над цим синглом, я мала змогу відчути характер, думки, емоції іншої культури, культури хіп-хопу. Для мене це новий, але крутий досвід. За такі перевтілення я й обожнюю творчість», ділиться співачка.

«Що тебе мотивує? Я б так переклала пісню. І саме це питання мене тригернуло в даній композиції. З ним, рано чи пізно, кожен залишається наодинці.  Часто трапляються моменти в житті, до яких психіка не готова, а потім накриває внутрішня порожнеча… І тоді внутрішній голос тихо говорить: “А подумай, що тебе мотивує? Що тебе тримає? Що тобі дає енергію, якої зараз не вистачає для наступного кроку?”», — додає YAROSA BURNOS.

Отже, головне питання, чи роблять гроші людину щасливою?

«Гроші закривають базові потреби людини і дають можливість далі проявляти свою сутність і цінності. За допомогою грошей ти можеш на який час стати щасливим, але постійно бути в гармонії та радості можна лише тоді, коли ти порозумієшся з собою та визначиш свої цінності».

Сергій МАРТИНЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.