Українська фото- та кінопреса Галичини: українське обличчя – європейський контекст, або лекція для справжніх поціновувачів

118
Українська фото- та кінопреса Галичини: українське обличчя – європейський контекст, або лекція для справжніх поціновувачів

В п’ятницю, 17 червня 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться лекція Оксани Середи “Українська фото- та кінопреса Галичини: українське обличчя – європейський контекст”.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Лекторка розповість про обставини започаткування і особливості функціонування українських фото- та кінематографічних часописів у міжвоєнній Галичині, а саме – «У фільмовому царстві…», «Кіно» та «Світло й Тінь».

Також розкриє імена редакторів та найактивніших авторів цих пресодруків. Не обійдеться без світлин, цікавих фактів і галицького гумору.

Вже традиційно частуватиме всіх гостей Торгова Марка Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.