Українська фото- та кінопреса Галичини: українське обличчя – європейський контекст, або лекція для справжніх поціновувачів

176
Українська фото- та кінопреса Галичини: українське обличчя – європейський контекст, або лекція для справжніх поціновувачів

В п’ятницю, 17 червня 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться лекція Оксани Середи “Українська фото- та кінопреса Галичини: українське обличчя – європейський контекст”.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Лекторка розповість про обставини започаткування і особливості функціонування українських фото- та кінематографічних часописів у міжвоєнній Галичині, а саме – «У фільмовому царстві…», «Кіно» та «Світло й Тінь».

Також розкриє імена редакторів та найактивніших авторів цих пресодруків. Не обійдеться без світлин, цікавих фактів і галицького гумору.

Вже традиційно частуватиме всіх гостей Торгова Марка Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.