У театрі Марії Заньковецької відбудеться концерт «Дударик» та друзі»: збиратимуть кошти на безпілотник для 24 ОМБР (відео)

320
У театрі Марії Заньковецької відбудеться концерт «Дударик» та друзі»: збиратимуть кошти на безпілотник для 24 ОМБР (відео)

25 жовтня та 22 листопада у театрі Марії Заньковецької відбудеться концерт «Дударик» та друзі». 

Усі кошти від продажу квитків буде скеровано на придбання безпілотника для 24 ОМБР, повідомили в Дударику. 

У концертах візьмуть участь: Соломія Чубай, Олег Онещак, Марія Онещак, Наталя Рибка-Пархоменко, Микола Береза, Олександра Люта, Юрій Йосифович, Уляна Горбачевська, Віталій Боднар, Марія Онещак. Рок-оркестра, музики оркестру, Дударик-Forever.

У програмі найкраще з репертуару Дударика і гостей, поезія, пісні та імпровізації. Квитки тут  https://kasa.in.ua/ua/dudaryk-tour

Як відомо, Національна академічна хорова капела «Дударик», досягши загальносвітового визнання та набувши незаперечного авторитету, щоразу у кожному виступі підтверджує свій унікальний рівень. Як підтвердження цього – Національна премія ім. Тараса Шевченка, яка є найвищою урядовою нагородою в галузі культури, та інші численні нагороди.

Капела не тільки еталонно інтерпретує загальновизнані у світі класичні шедеври, але й формує унікальний український варіант їхнього прочитання — сповнений красою тембрів, вражає багатством динамічної палітри.

Кожен виступ «Дударика» — це свято високого духа, внесок до мистецької скарбниці людства.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.