“У світі тварин”, або інтерактивна гра в Музеї Леопольда Левицького

0
202

В неділю, 20 грудня о 13.00 в приміщенні Художньо-меморіального музею Леопольда Левицького (вул. М. Устияновича, 10 (біля Собору Святого Юра)) для юних митців проходила інтерактивна гра та майстер-клас за мотивами анімалістичних творів художника під назвою “У світі тварин”.

Інтерактивна гра "У світі тварин" в Музеї Леопольда Левицького
Інтерактивна гра “У світі тварин” в Музеї Леопольда Левицького

Ініціатором проведення такого заходу була в.о. завідувача Художньо-меморіального музею Леопольда Левицького Людмила Співак. На дітей чекала інтерактивна гра, впродовж якої учасники познайомилися із цікавими образами тварин у творчості митця, а під час майстер-класу під керівництвом львівської художниці Тетяни Боричок спробували створити свою живописну композицію “Улюблена тваринка” акриловими фарбами”.

Художниця Тетяна Боричок
Художниця Тетяна Боричок

Тривало це все анімалістично-акрилове дійство дві години і для того, щоб потрапити на нього, потрібно було попередньо записатись за телефонами тел. (032) 2 610 610, моб. (099) 26 91 222, (067) 14 51 942. Вартість участі складала 50 гривень з урахуванням вартості фарб, пензликів, паперу та інших атрибутів.

До речі, в середу 23 грудня 2015 року  в Музеї Леопольда Левицького відбудеться підведення підсумків конкурсу Новорічно-різдвяної листівки “Новий рік та Різдво в Україні” (за мотивами листівок Л. Левицького). Приймати участь в конкурсі могли учасники віком від 6 і до 35 років. Конкурсні роботи приймалися до 17 грудня 2015 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

 

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.