У Стрию відбувся благодійний ярмарок «Стрий Органік Фест»

388
Благодійний ярмарок «Стрий Органік Фест»
Благодійний ярмарок «Стрий Органік Фест»

Ярмарок-фестиваль вже є традиційним на Стрийщині і орієнтований на виробниках екологічно чистої продукції, автентичних виробів із Карпат.Цьогоріч «Стрий Органік Фест» провели з нагоди Дня міста Стрия, минулих вихідних, головна ідея свята – Літо Перемог.

Як зазначають у Фонді громад «Рідня», що є співорганізатором ярмарки, окрім продуктів, тут можна було придбати також сувеніри, вироби майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, а ще долучитись до благодійності. Під час фестивалю збирали кошти на придбання міні – екскаватора для 65-го окремого батальйону Стрийської територіальної оборони, щоб будувати укріплення у фронтовій зоні. Також збирали пожертви для надання допомоги місцевим громадам щодо реалізації проєктів, які працюють на перемогу.

Благодійний ярмарок «Стрий Органік Фест»
Благодійний ярмарок «Стрий Органік Фест»

Всього вдалося зібрати 14236 гривень (збір коштів продовжується).

Гостям ярмарки, серед яких було багато тих, хто знайшов прихисток на Стрийщині, презентували програму «Добрий господар», проєкти «Стрийський Ясь» та «Стрий – місто музеїв», знайомили з місцевими звичаями і традиціями, провели майстер-клас із соломоплетіння. Крім того, ГО «Мистецька толока» організувала для любителів українського слова та книги можливість придбати книги місцевих авторів та поспілкуватися з ними.

Упродовж усієї ярмарки для її учасників виступали самодіяльні колективи та виконавці Стрийщини. Серед гостей фестивалю – Заслужений артист України Леонтій Бебешко та Аеліта, які презентували свою  нову патріотичну пісню «Вона не вмерла» в підтримку проєкту щодо створення документального фільму «Волонтери –Герої України».

Благодійний ярмарок «Стрий Органік Фест»
Благодійний ярмарок «Стрий Органік Фест»

Близько 4 тисяч людей відвідали цього року фестиваль у місті Стрию.

Фестиваль відвідали близько чотирьох тисяч людей.

Організатори «Стрий Органік Фесту»: Фонд громад «Рідня», Кооператив здорового харчування «Віра», Агенція Регіонального Розвитку «Перспектива Стрийщини».

«Хочеться, щоб цей унікальний фестиваль наступного року вже відбувався в часі нашої Перемоги.  Адже тисячі людей очікують знову атмосфери неповторного для міста свята», – зазначають у Стрийській районній військовій адміністрації.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.