У Сокалі встановили світовий рекорд «Наймасовіше виконання хористами Гімну Українських Січових Стрільців»

947
У Сокалі встановили світовий рекорд «Наймасовіше виконання хористами Гімну Українських Січових Стрільців»

У місті Сокаль на Львівщині встановили рекорд із наймасовішого виконання хористами Гімну Українських січових стрільців “Ой у лузі червона калина”. Гімн 24 серпня виконали понад 800 учасників.

У Сокалі на Львівщині зафіксовано наймасовіше виконання Гімну Українських Січових Стрільців “Ой, у лузі червона калина”. Участь у встановленні рекорду взяли 848 хористів. Керівниці відділу культури Сокальської міської ради Мирославі Михайлюк  вручили сертифікат про встановлення національного рекорду.

Сертифікат вручив експерт Національного реєстру рекордів Павло Горішевський.

“Я хочу подякувати усім учасникам, адже наприклад, у величезних містах, майже мільйонниках, буває збираються 400-500 музикантів і встановлюють рекорд. У Сокалі ми нарахували 848 учасників. Вітаю з національним рекордом України”, — сказав Павло Горішевський.

Павло Горішевський та Мирослава Михайлюк. Світлина – Василь Сорочук
Павло Горішевський та Мирослава Михайлюк. Світлина – Василь Сорочук

Участь у встановленні рекорду взяли народні, вокальні, аматорські колективи, бібліотекарі, учасники АТО, депутати, представники духовенства, влади, медицини, освіти, художньої самодіяльності сіл Сокальської  територіальної громади. Усі вони із Сокальської громади.

Керівниками зведеного хору стали Роман Козярський та Богдан Кійко.

Найбільший зведений хор в Україні також виконав пісню “Червона калина”. Цей факт буде внесено у Книгу рекордів України. У зведеному хорі співали як досвідчені співаки, так і зовсім юні. Пісню виконали під акомпанемент акордеону.

Наталка СТУДНЯ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.