У сквері «На валах» відбудеться благодійна фотосушка

146
Експозиція фотовиставки “На прищепках
Експозиція фотовиставки “На прищепках"

У неділю, 2 вересня, у сквері «На валах», що навпроти Львівської ОДА, відбудеться Благодійна фотовиставка просто неба «На прищепках». Тематика світлин: «Я люблю Україну». ПРо це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Для участі у заході потрібно роздрукувати власні фото (формат не менше 15*21), об’єднані згаданою тематикою, й прийти та розвісити їх на мотузках у сквері. На звороті бажано залишати коротку інформацію про автора чи кадр, аби покупець  при потребі міг сконтактувати з фотографом.

Експозиція фотовиставки “На прищепках"
Експозиція фотовиставки “На прищепках”

Також можна просто прийти та придбати «На прищепках» ті світлини, які сподобались найбільше за добровільну пожертву (від 15 грн/фото). Спеціально для цього буде облаштовано кілька скриньок, куди відвідувачі зможуть покласти кошти за зняті з мотузків світлини.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю ліків для паліативних діток, якими опікується ГО «З любов’ю у серці». По завершенню фотовиставки буде оприлюднено звіт.

Експозиція фотовиставки “На прищепках"
Експозиція фотовиставки “На прищепках”

Прийти та розвісити свої світлини чи придбати кадри, які найбільше впали в око, можна упродовж дня з 12:00 до 19:00.

Додамо, що торік на заході спільними зусиллями вдалось зібрати 8 400 грн, які передали на потреби Мобільного дитячого хоспісу при ЗУСДМЦ.

Ольга ДОВГАНИК

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.