У сквері «На валах» відбудеться благодійна фотосушка

264
Експозиція фотовиставки “На прищепках"
Експозиція фотовиставки “На прищепках"

У неділю, 2 вересня, у сквері «На валах», що навпроти Львівської ОДА, відбудеться Благодійна фотовиставка просто неба «На прищепках». Тематика світлин: «Я люблю Україну». ПРо це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Для участі у заході потрібно роздрукувати власні фото (формат не менше 15*21), об’єднані згаданою тематикою, й прийти та розвісити їх на мотузках у сквері. На звороті бажано залишати коротку інформацію про автора чи кадр, аби покупець  при потребі міг сконтактувати з фотографом.

Експозиція фотовиставки “На прищепках"
Експозиція фотовиставки “На прищепках”

Також можна просто прийти та придбати «На прищепках» ті світлини, які сподобались найбільше за добровільну пожертву (від 15 грн/фото). Спеціально для цього буде облаштовано кілька скриньок, куди відвідувачі зможуть покласти кошти за зняті з мотузків світлини.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю ліків для паліативних діток, якими опікується ГО «З любов’ю у серці». По завершенню фотовиставки буде оприлюднено звіт.

Експозиція фотовиставки “На прищепках"
Експозиція фотовиставки “На прищепках”

Прийти та розвісити свої світлини чи придбати кадри, які найбільше впали в око, можна упродовж дня з 12:00 до 19:00.

Додамо, що торік на заході спільними зусиллями вдалось зібрати 8 400 грн, які передали на потреби Мобільного дитячого хоспісу при ЗУСДМЦ.

Ольга ДОВГАНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.