У рамках 19 Мандрівного фестивалю Docudays UA у Львові покажуть фільм “Літургія протитанкових перешкод”

112
У рамках 19 Мандрівного фестивалю Docudays UA у Львові покажуть фільм

У вівторок, 15 листопада 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться показ і обговорення фільму “Літургія протитанкових перешкод”.

Подія відбудеться у межах 19 Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Львівській області.

Фільм розповідає про українців, які тимчасово змінили професію та хочуть бути корисними Україні під час війни з Росією. Реальність в Україні поділилась на два періоди – до війни та після. Кожен громадянин намагається бути корисним у цьому загальнонаціональному спротиві. Українці змінюють свої професії та пристосовуються до потреб воєнного часу. У художніх майстернях скульптори виготовляють протитанкові перешкоди. Мовчазні постаті українських діячів, янголів, козаків та множинні копії Ісуса Христа, наче теракотова армія, завмерли в очікуванні нових творінь. Майстри зварюють металеву оборону для Збройних Сил України.

Модератор події: Ігор Гармаш, менеджер культурних проєктів, фахівець з нематеріальної культурної спадщини.

Організатори події – ГО “Патронус”, ГО “Центр мистецтв “Арт -Простір”. Партнери події: ГО “Українське фотографічне товариство”, ГО “Центр порятунку української  культурної спадщини”, Науково-технічна бібліотека Національного університету “Львівська політехніка”.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.