У пам’ять про іконописця Остапа Лозинського у Львові презентують книжку

633
Остап Лозинський
Фото: Międzynarodowe Warsztaty Ikonopisów w Nowicy

Сьогодні, 14 січня 2022 р., о 17 год. у  Арт-центрі Дзиґа (вул. Вірменська, 35) відбудеться презентація однієї з останніх книг, над якими Остап Лозинський працював в останні місяці. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомляє Роман Зілінко

“Остап уже десять років тісно співпрацював з організаторами Міжнародних іконописних пленерів в Новиці, і робив великий об’єм роботи пов’язаний як з організацією самих пленерів, куруванням та експонуванням виставок, контактами і запрошенням художників, а також був у прямому сенсі душею новицького товариства. Але з особливою увагою ставився до макетування та упорядкування щорічних каталогів та альбомів ікон створених в Новиці.
Остап Лозинський
Фото з сторінки Романа Зілінко
Цього року готували другий том альбому кращих ікон створених на новицьких пленерах у попередні роки, і Остап над ним ретельно працював до кінця листопада, фактично, місяць до своєї такої несправедливої ранньої смерті.
Ми планували презентацію на час, коли він вилікується… Але сталося так, що Остап організував презентацію на свій лад, і ми присвячуємо її йому, в його дев’ятий день”, – пише Роман Зілінко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.