У мережі оприлюднили невідоме досі фото Богдана-Ігоря Антонича

926
архівне сімейне фото, на якому серед інших людей є поет Богдан-Ігор Антонич

Канадський дипломат українського походження Роман Ващук оприлюднив невідоме досі архівне сімейне фото, на якому серед інших людей є поет Богдан-Ігор Антонич. Фото було знайдено кілька днів тому. Про це пише dyvys.info

«Весілля маминої тети Олі Кулинич (сестри моєї баби Ярослави) з ґімназійним учителем латини і німецької мови Іллею Цінціруком … Ширші родини Кулиничів і Тимкевичів (по лінії прабаби Наталії).

Плюс один приятель молодої і її сестер – син пароха, Богдан Ігор Антонич (або, як вони його називали, «Богдусь»). Тоді ще 19-літній студент першого курсу Львівського Університету, а згодом один із провідних українських поетів ХХ століття. Він у модному світлому костюмі з метеликом, у задньому ряді» – прокоментував Роман Ващук фото на своїй сторінці у Facebook.

Фото, на якому є поет Богдан-Ігор Антонич
Фото, на якому є поет Богдан-Ігор Антонич

У дописі Роман Ващук виставив іще одне віднайдене раніше фото того самого періоду, копію якого передали в музей Антоничів у Бортятині. Також воно потрапило в дві книжки: «Знане і незнане про Антонича» Ігоря Калинця і «Антонич від А до Я» Данила Ільницького.

«Весільно-літературознавчі фото. Село Бортятин біля Судової Вишні, 1929 рік. Директором школи був мій прадід, Олекса Кулинич. Парохом був отець Василь Антонич» – прокоментував Роман Ващук історію походжень цих фото.

Віднайдені світлини з Антоничем – з родинного архіву Roman Waschuk.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.