У Львові зняли кліп-танець до Світового Дня Молоді 2016 (відео)

2477

В понеділок, 18 липня 2016 року, в мережі Інтернет відбулась презентація україномовної версії Гімну Світового Дня Молоді 2016, який відбудеться у липні цього року, в Кракові. Папа Франциск приїде до Польщі спеціально щоб зустрітись з молоддю з усього світу. До цієї події був спеціально написаний гімн, який вже перекладений і заспіваний більш ніж 20 мовами  світу.

Українська версія пісні з`явилась рік тому, а у червні-липні у Львові проходили незвичайні зйомки, в яких взяло участь понад 100 людей. У кліпі всі актори – діти, молодь, студенти, старші люди, пластуни, семінаристи, випадкові перехожі, і музиканти танцюють банс на вулицях міста Львова (спеціальний танець, що танцюється великими групами). Не зважаючи на дощ чи спеку всі учасники кліпу старанно виконують танець, який легко запам`ятається глядачам. Протягом зйомок до кліпу долучилось багато охочих, яким сподобався банс та ідея кліпу.

Зйомки кліпу до україномовної версії Гімну Світового Дня Молоді 2016
Зйомки кліпу до україномовної версії Гімну Світового Дня Молоді 2016

Як розповідає Олексій Каплунський, музикант з гурту КАНА : «Ми очікуємо, що у Кракові наше українське відео побачать понад 2 мільйони людей, адже там буде дуже багато молоді з 187 країн світу.»

Над записом пісні працювало багато музикантів зі Львова, Івано-Франківська та Києва. У пісні можна почути  різні народні інструменти –  ліра, бандура, дримба, трембіта, скрипка та окарина в оточенні гітар, барабанів та басу – що створює танцювальний і яскравий колорит україномовної версії гімну. Гурт Кана, що активно працює в Україні вже понад 10 років, координував процес запису та зйомок відео. Перекладом тексту пісні з польської мови займалась Христина Підлісецька, солістка гурту.

Постановкою і навчанням спеціально розробленого бансу займався Роман Демуш – семінарист, який вже багато років працює з молоддю та координує і веде молодіжні концерти.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.