У Львові запрошують посміятися з американців

423
У Львові запрошують посміятися з американців

В п’ятницю, 27 травня 2016 року, у Львівському історичному музеї (Італійський дворик) представили виставку політичної карикатури в рамках проведення Днів Америки. Відвідувачі можуть оцінити американський гумор і сатиру на різноманітні теми: війна в Іраку, президентство Барака Обами, діяльність сучасних мас-медіа тощо.

Експозиція виставки політичної карикатури
Експозиція виставки політичної карикатури

Серед карикатур – і зображення президента США під назвою «Обама знеславлений». Карикатура присвячена подіям, коли критики звинуватили Барака Обаму в тому, що він надмірно радіє вбивству лідера «Аль-Каїди» Осами бен Ладена.

Заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Кетрін Гелек
Заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Кетрін Гелек

“Це виставка американських карикатур, але в коментарях можна прочитати і про інші країни. Наприклад, карикатура про Росію часів Єльцина, про Китай, є дуже багато про боротьбу за свободу і демократію. Виставка складається з двох частин – історичної карикатури та сучасної кариткатури, від 90-х років ХХ ст. до сьогодні . Виставка збергіається в Києві і час до часу її виставляють у різних містах України не вперше в Україні, але вона не є постійною . Востаннє вона експонувалася восени 2015 року у Полтаві”, – сказала заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Кетрін Гелек відкриваючи виставку.

На виставці представлені також карикатури на соціальну тематику – наприклад, «Споживач». Малюнок демонструє, як чоловік ковтає Землю. Карикатура показує, наскільки сучасне суспільство є споживацьким.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.