У Львові запрошують на благодійну виставку “Віршовані Картини”

729
Львівський Палац мистецтв
Львівський Палац мистецтв

22 травня 2018 року о 16.00 , на другому поверсі у вестибюлі культурно-мистецького центру “Львівський Палац мистецтв” (вул. Коперника, 17) відбудеться відкриття благодійної виставки “Віршовані Картини”.

Автори виставки: поет Сліпецький Юліан і художниця Богоніс Оксана за участі БФ “Сестри Даліли”.

Незвичність проекту полягає у поєднанні живопису та віршів, які наноситься на додаткове полотно картини. В такий спосіб – це буде повноцінна картина з віршами на полотні.

На виставці буде представлено 22 картини. В тему виставки включено картини з серій «Ангели», «Жінки», «Підсвідомість». Кожне полотно – демонструє світ глибинних почуттів очищених від ілюзорних матеріальних форм. Усі вони – намальовані олійними фарбами з використанням техніки малювання пальців і долонь.

Постер благодійної виставки "Віршовані Картини"
Постер благодійної виставки “Віршовані Картини”

Також, планується доповнити виставку восьмою збіркою віршів Юліана Сліпецького з фотографіями картин, за сприяння друкарні Західно Український Консалтинг Центр. Для тексту створюються окремі підрамники і натягується полотно вже з надрукованими текстами.

Найважливіше – основна частина коштів з продажу збірки буде передано на благодійність у ЛМБФ «Сестри Даліли» для допомоги дітям і дорослим із легеневою гіпертензією (захворювання легень ,що призводить до серцево-судинної недостатності, а при не своєчасному лікуванні до потреби у трансплантації або ж смерті). Один місяць лікування коштує від 40000 до 12000 грн..

Команда талановитих митців раді запросити Вас на незвичайну художню виставку-презентацію «Віршовані Картини» на тему «Відчуття підсвідомості».

Експозицію виставки можна буде оглянути  в приміщенні культурно-мистецького центру “Львівський Палац мистецтв” (вул. Коперника, 17) до 31 травня з 11.00 по 18.00.

Наталка РАДИКОВА

2 КОМЕНТАРІ

  1. Дякую Наталя за статтю. Чекаємо на відкритті 22 травня о 16.00. Запрошено спілку художників,депутати МР,спонсори,ЗМІ,ТБ. Для запрошених буде фуршет.

  2. Доброго дня. Чи можна написати статтю. Виставка “Віршовані Картина” завершилась скандалом. Виявилось,що художниця копіювала картини багатьох художників. Одна з картин Оксани Богоніс “Панна” з серії жінки,виявилась роботою відомого російського художника Андреа Кон . Картина №10 на сторінці художника,а також ще три картини цього художника,одна з яких також повинна була бути на виставці,але не висохла. Учасники виставці шоковані,а сам поет отримав моральну травму,адже цей проект виносився 10 років і тут така підстава. https://zagopod.com/blog/43754231510/Kartinyi-maslom-ot-stalingradskogo-hudozhnika-Andre-Kon-

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.