У Львові з кіноплівки покажуть фільм “Владика Андрей”

369
У Львові з кіноплівки покажуть фільм "Владика Андрей"

В четвер, 17 серпня 2023 року, о 17.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” (вул. Професорська, 1), відбудеться показ та обговорення фільму “Владика Андрей”. Фільм буде показано з кіноплівки з приватної колекції Олександра Мандрика в рамках П’ятих Львівських Фото Фестин.

«Владика Андрей» (англ. «Metropolitan Andrey») — український художній фільм кінорежисера Олеся Янчука. Відзнятий на кіностудії «Студія Олесь-фільм» у 2008 році за сприяння Українського конгресового комітету Америки (УККА), за участю Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка. Один з небагатьох відомих фільмів, який профінансувала держава — Міністерство культури і туризму України та Державна служба кінематографії України.

Всеукраїнська прем’єра фільму відбулась 4 вересня 2008 року.

Фільм розповідає про життя та діяльність видатної постаті української історії — митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Нащадок старовинного шляхетного роду, серед якого були видатні релігійні діячі і полководці, дипломати і політики, Шептицький знехтував перспективою блискучої світської чи військової кар’єри і обрав шлях служінню Богу і людям.

До та після показу гостинно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.