У Львові виступить легендарне львівське тріо «Крайня Хата» (відео)

370
Тріо «Крайня Хата»
Тріо «Крайня Хата»

9 травня о 16:00 у Центрі Довженка відбудеться концерт тріо «Крайня Хата». На концерті з нагоди 30-річчя гурту та до Дня матері звучатимуть пісні на твори Тараса Шевченка, пісні Івасюка та ціла добірка популярних шягерів і авторських пісень тріо.

Концерт  гурту «Крайня Хата» у Львові – це унікальна нагода почути неповторні народні музичні мотиви від справжніх професіоналів своєї справи. Кожен концерт тріо – це видовищне дійство, яке підтверджує професіоналізм учасників колективу, їх віддачу до своєї справи та любов до рідного краю.

Кількість місць обмежена згідно вимог карантину! Придбайте квитки завчасно!
https://kasa.in.ua/ua/lviv/concert/krainia-khata-2021-05-09

Довідково
Відоме і популярне в Україні та за її межами вокальне тріо «Крайня Хата» започаткувало свою творчо-пісенну діяльність у 1990 році.

В одному із Львівських палаців культури зустрілися троє дівчат з музичною освітою, барвисто-дзвінкими голосами і з великим творчим натхненням. Це були Любов Фітьо, Алла Пилипенко та Іванка Ткачик. Для свого тріо вони обрали неординарну назву — Крайня Хата. Образ крайньої сільської хати увійшов в українську народну творчість як місце, в якому збирались на вечорниці дівчата та хлопці, співали веселі та сумні пісні.
За 30 років свого існування тріо «Крайня Хата» стало учасником багатьох престижних всеукраїнських та міжнародних фестивалів, благодійних акцій та концертів, телемарафонів та хіт-парадів.

Тріо «Крайня Хата»
Тріо «Крайня Хата»

Здобуток гурту «Крайня хата» до 30-літнього ювілею – 4 компакт диски: «Музика для душі» (2000 р.), «Їду за Дунай» (2006 р.), «Різдвяний» (2007 р.), «Троянди на пероні» (2009 р.).

За цей же час тріо, перейшовши через певні зміни свого складу і репертуару, перебуває сьогодні у стані нового творчого піднесення. Зараз у ньому чудові й талановиті виконавиці: заслужена артистка України Любов Фітьо, Іванна Ткачик та Ольга Літник. Вони вдало поєднують народну пісню з естрадною, живий звук і сучасне виконання.
Гурт вирізняється серед багатьох інших  колективів  своєю мелодикою, професійністю, змістовними текстами пісень та вишуканим аранжуванням.

Тріо «Крайня Хата»
Тріо «Крайня Хата»

За свій творчий період тріо було учасниками та організаторами багатьох  благодійних концертів, є активними учасниками концертів для бійців АТО, для військовослужбовців  у в/ч Львова та області, для людей в будинках похилого віку, для дітей в інтернатах.
У репертуарі тріо найвагоміше місце посідають українські народні пісні, без яких не уявляє себе жоден український співак. Також «Крайня Хата» виконує естрадні та авторські пісні на вірші відомих українських поетів. Група тісно співпрацює з багатьма відомими і талановитими композиторами, аранжувальниками. У творчому активі гурту налічується чотири компакт-диски. Також у 2005 році Львівське державне телебачення зняло про цей гурт музичний фільм «Лише один день», до якого увійшли найкращі пісні та уривки з повсякденного життя учасниць гурту.

18 травня 2013 року керівникові та солістці тріо «Крайня хата» Любові Володимирівні Фітьо присвоєне почесне звання «Заслужений артист України».

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.