У Львові відкриють виставку Наталії Поліщук «Serotonin. Щастя багато не буває»

519
У Львові відкриють виставка Наталії Поліщук «Serotonin. Щастя багато не буває»

Вже сьогодні, 5 грудня 2019 року, о 17:00 у Proart Gallery (вул. Героїв УПА, 77) відбудеться відкриття виставки живопису «Serotonin. Щастя багато не буває» Наталії Поліщук та аукціон робіт художниці на підтримку Павлика Могили.

«Чи знаєте ви, що таємниця щастя і досі остаточно не розкрита? У пошуках відповіді науковці ретельно покопирсалися в нейронній архітектурі емоцій та припускають, що за цей феномен відповідає ціла група ділянок мозку, які активуються під час переживання людиною щасливих моментів та емоцій, взаємодія яких називається «підписом щастя». Саме внаслідок їх активності  виникає це почуття…», – розповідає Наталія.

Наталія Поліщук. Океан
Наталія Поліщук. Океан

Крізь призму сучасного сприйняття світу, художниця творить власну філософську концепцію, а її внутрішня гармонія породжує яскраво-емоційний макро-світ, потрапивши в який, відчуваєш ейфорію кольору в нестримному польоті фантазій та думок.

Художниця довго шукала відповіді на безліч запитань, паралельно обираючи спосіб, який би передав ці почуття на полотні. Її щастя складається з багатьох частинок-пазлів і саме цей проект дозволить вам наповнити кров її сератоніном.

Наталія Поліщук. Почуття
Наталія Поліщук. Почуття

Наталія Поліщук – яскрава представниця когорти відомих українських митців, член Національної спілки художників України; учасниця 20 художніх пленерів та понад сотню виставок та арт-проектів  в Україні, Польщі, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Італії , Словенії, Австрії, Німеччині,  Франції, Іспанії, Канаді, США та ін; призерка численних премій та нагород; учасниця благочинних проектів та аукціонів на підтримку воїнів АТО, сиріт та важко-хворих діток.

Марта ІСЬКІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.