У Львові відкрилась виставка «Україна у портретах»

640
У Львові відкрилась виставка «Україна у портретах»

В п’ятницю, 27 січня 2017 року,  в приміщенні Львівського Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 17) відкрилась персональна виставка Галини Константюк під назвою «Україна у портретах». Експозицію склали 75 творів, де за вигаданими героями ховаються реальні люди.

Галина Константюк з дитинства займається живописом, вона отримала освіту у Львівському державному коледжі декоративного й ужиткового мистецтва та Львівській національній академії мистецтв.

Художниця Галина Константюк
Художниця Галина Константюк

Свою роботу вона порівнює із працею актора на сцені, де акумулються переживання та емоції. Різниця лише у тому, що художник може розтягнути у часі ці відчуття.

«Я завжди так малювала, мені здається, навіть якби не закінчувала коледжу та академії мистецтв, то напевно мої роботи все рівно б так виглядали. Сподобалась мені людина – і я захотіла її намалювати.

Стараюся, щоб роботи  першу чергу сподобалися людям, не знаю як вони мистецтвознавцям, але я завжди готова вислухати критику, адже живопис це така штука, яку ти вдосконалюєш і яка вдосконалює тебе», – розповіла Галини Констанюк.

Подивившись на картину, можна відчути і уявити життєвий шлях людини, яка на ній зображена. За вигаданими героями ховаються реальні люди (будь то знайомі чи перехожі), риси обличчя яких, художниця зображує на полотні.

Голова Львівської обласної організації Національної спілки художників України Олег Микита
Голова Львівської обласної організації Національної спілки художників України Олег Микита

«Ця виставка та творчість автора дуже багато розповідає про Україну, про етнографію нашої країни, про людей. Але головне,що  майже всі герої  автора є оптимістичними»,  – зазначив голова Львівської спілки художників Олег Микита на відкритті виставки.

Більшість представлених робіт, має народну тематику. Кожен портрет – це унікальна історія про людину, прочитати яку можна придивившись до рис обличчя.

Експозиція виставки в приміщенні Львівського Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 17) діятиме до 16 лютого 2017 року.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.