У Львові відкриють виставку “Наша історія в календарях”

282
У Львові відкриють виставку "Наша історія в календарях"

У вівторок, 20 грудня 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться відкриття виставки “Наша історія в календарях”.

Календар, в більшості випадків, передає дух часу і настрої суспільства. Ми спробуємо передати історію нашої країни через календарі.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Окрім цього, в рамках відкриття виставки Тарас Гринчишин виголосить тематичний реферат «Календар – вічне й мінливе». Стислий огляд таких питань як: хронологія – астрономічна та історична; природні підстави обчислення часу, співвідношення доби, місяця та року; основні календарні системи людства; Юліанський, Григоріанський та Новоюліанський календарі; Пасхалія…

А відтак: Який рік мав 445 днів? Коли запроваджено звичні нам календарі? Коли святкували Різдво наші предки і – як запрошення до короткої дискусії – коли варто святкувати його нам?

До та після події традиційно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.