У Львові відкриють виставку “Наша історія в календарях”

169
У Львові відкриють виставку

У вівторок, 20 грудня 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться відкриття виставки “Наша історія в календарях”.

Календар, в більшості випадків, передає дух часу і настрої суспільства. Ми спробуємо передати історію нашої країни через календарі.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Окрім цього, в рамках відкриття виставки Тарас Гринчишин виголосить тематичний реферат «Календар – вічне й мінливе». Стислий огляд таких питань як: хронологія – астрономічна та історична; природні підстави обчислення часу, співвідношення доби, місяця та року; основні календарні системи людства; Юліанський, Григоріанський та Новоюліанський календарі; Пасхалія…

А відтак: Який рік мав 445 днів? Коли запроваджено звичні нам календарі? Коли святкували Різдво наші предки і – як запрошення до короткої дискусії – коли варто святкувати його нам?

До та після події традиційно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.