У Львові відкриють Музей науки та інновацій

1253
Музей науки та інновацій

5 квітня у Львові відкриють Музей науки та інновацій. Його експозицію поповнять експонатами з музею Малої академії наук України у Києві та Музею цікавої науки в Одесі. Там буде близько 100 експонатів, всі інтерактивні. Для дітей організують наукові шоу, майстер-класи, воркшопи та наукові семінари. На час воєнного стану відвідування музею буде безкоштовним. Про це пише ZAXID.NET

Як повідомила команда Tech Startup School, яка займається облаштуванням музею, частина експонатів з Києва попередньо мала бути передана в місто Маріуполь, але до завершення бойових дій вони тимчасово будуть у Львові.

Музей науки та інновацій

«На час війни вони точно будуть у Львові. Але ще раніше ми домовлялися з директором Малої академії наук Оксеном Лісовим про передачу частини експонатів у Львів, адже вони планували робити реновацію свого музею та завезти нові експонати науки», – розповів директор Tech StartUp School та Наукового парку «Львівської політехніки» Назар Подольчак.

У зв’язку з тим, що Мала академія наук тимчасово призупинила відвідування інтерактивного простору у Києві через воєнні дії, до Львова передають такі експонати: магнітний міст, стіл із головоломками, дзеркальне письмо, хрестики-нулики у 3D, гра «Зав’яжи шнурок», «Єдине обличчя на двох», «Прозорий комп’ютер», «Стілець із цвяхами», квадратні колеса, магнітну рідку речовину, настінні оптичні ілюзії.

Музей науки та інновацій

Tech Startup School також підготував частину власної експозиції: колиску Ньютона, міст да Вінчі, інтерактивну пісочницю, інтерактивну підлогу, що в комплекті налічує 100 ігор, торс людини, експозиції архітектурних об’єктів культурної спадщини Львова, виготовлених з фанери.

«Діти та дорослі матимуть змогу практично познайомитись з експонатами за напрямками IT, біо- та сучасні технології, фізика, робототехніка, електроніка, Smart Cities. У музеї також будуть розташовані науково-дослідні лабораторії для дітей та молоді, де можна буде створити власний експеримент під наглядом фахівців, довідатись про хімічні процеси та цікаво провести час», – повідомили у Tech Startup School.

Музей науки та інновацій

Відкриття відбудеться 5 квітня на вул. Січових Стрільців, 7. Як уточнили організатори, до кінця воєнних дій відвідування музею безкоштовне. Реєстрація тут.

Музей буде доброю нагодою відволікти та розважити дітей в час війни, залучити їх до вивчення науки у нестандартний та цікавий інтерактивний спосіб. Для завершення усіх робіт музей потребує підтримки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.