У Львові відкриється виставка “Юрій Скандаков. Повернення феномена”

625
Юрій Скандаков. Автопортрет біля дерев. 1963, папір,акварель
Юрій Скандаков. Автопортрет біля дерев. 1963, папір,акварель

В п’ятницю, 5 березня 2021 року, о 15:00 у Національному музеї у Львові імені  Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20) відбудеться відкриття виставкового проєкту «Юрій Скандаков. Повернення феномена» .

Виставка присвячена пам’яті Юрія Скандакова – українського живописця, графіка, сценографа, дизайнера і педагога. Його творчість висвітлює традиції андеґраундного та імпресіоністичного мистецтва Львова 1960–1980-х років. Близко 80 творів художника, які він виконав з 1960-х і до початку 2000-х років, були ретельно відібрані спеціально для цієї виставки, аби показати різноманітність творчості живописця. А безпосереднє спілкування зі шедеврами краще за будь-які слова дасть змогу збагнути суть феномена Скандакова.

Юрій Скандаков. Заготівля хмизу. 1964, папір,пастель
Юрій Скандаков. Заготівля хмизу. 1964, папір,пастель

Виставковий проєкт «Юрій Скандаков. Повернення Феномена» має на меті відродити ім’я цього напівзабутого, проте унікального художника, вписати його творчість в контекст українського мистецтва другої половини ХХ ст. та особисто познайомити поціновувачів мистецтва з його творчістю.

Експозицію виставки можна буде оглянути у Національному музеї у Львові імені  Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20) до 4 квітня 2021 року.

Наталка СТУДНЯ

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.