У Львові відкриється виставка “Future Simple”

94
У Львові відкриється виставка “Future Simple”

В п’ятницю, 24 вересня 2021 року, в галереї “ХотАртХол” у Палаці Гната Хоткевича (вулиця Кушевича, 1) відкриється виставка “Future Simple”.

Творці виставки – ще одні переможці першого оупен колу галереї. Це студенти Kyiv Academy of Media Arts, які цього року завершили навчання на піврічній програмі курсу “Artist”.

Сам проєкт “Future. Simple” є збірною виставкою кураторки Тетяни Павлюк. Проєкт створено навколо ідеї про те, що наше майбутнє може бути будь-яким.

Учасники презентуватимуть роботи різних художніх форм: це буде і живопис, і відеоарт, і GIF анімація. Виставка знайомить глядача з широким спектром рефлексій молодих художників на тему майбутнього.

Відкриття виставки відбудеться у п’ятницю, 24 вересня, о 19:00, за участі кураторки Тетяни Павлюк та авторок робіт експозиції “Future. Simple”

Про що виставка “Future. Simple”?

Незважаючи на те, що учасниками виставки є молоді художники, кожен із них має певні навички у роботі з формою: хтось працює в техніці живопису, хтось із графікою, а хтось – із перформансом. Кожен із них прийшов в академію Kyiv Academy of Media Arts, аби працювати зі змістом художнього висловлювання, з мистецтвом ідей.

Колективне переосмислення молоддю поточної концепції майбутнього і формування нового бачення нашого “завтра” – це процес, який так чи інакше відбувається зараз на території всієї країни.

“Як кураторка, я вважаю доцільним працювати над виставкою, що пропонує низку свіжих поглядів на актуальне питання. На нашу думку, втілення такого проєкту може бути цікавим не лише як робота з контекстом сьогодення, але і як привід для спілкування між художніми спільнотами з Києва та Львова, що може сприяти формуванню зв’язків між митцями з різних міст та контекстів”, – вважає Тетяна Павлюк.

Концепція виставки “Future. Simple” побудована на ідеї про те, що наше майбутнє може бути будь-яким. Ми не впевнені, що наші плани здійсняться саме так, як ми бажаємо, проте можемо свідомо обирати вектор руху і триматись його, враховуючи зовнішні обставини.

В межах нашого проєкту молоді художники ставлять собі і глядачу питання – “Яким буде наше майбутнє?”. Кожен художник сам окреслює рамки теми майбутнього в контексті своєї роботи і кожен обирає методи виразності. Хтось підходить до питання іронічно й роздумує над концепцією кібер-Шевченка, а когось хвилюють серйозні теми, наприклад, Антропоцен.

Наратив виставки вибудовано від загального до конкретного, від абстрактних питань, на кшталт: “Яким буде майбутнє мистецтва?” до питань “Якою буде Україна в 3021?”. Але наратив має і другу, менш очевидну, та не менш важливу лінію: це рух від “Яким буде наше майбутнє?” до “Яким ми можемо зробити наше майбутнє?”.

Учасниці виставки: Вікторія Агурєєва, Тамара Турлюн, Даша Серякова, Інга Леві, Анна Придатко, Галина Андрусенко, Поліна Пискурьова.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.