У Львові відбувся ретро-пікнік з арфами

398
Ретро-пікнік з арфами
Ретро-пікнік з арфами

Минулої неділі, 27 жовтня 2019 року, львів’яни та гості міста могли спостерігати дивовижне явище в парку Івана Франка – серед жовтого і червоного листя, величних дерев – львівські панянки у вишуканих довгих сукнях та капелюхах грали на великих і маленьких арфах.

Ідея зробити таку подію виникла у викладача по класу арфи ЛДМШ № 1 ім. Кос-Анатольського Оксани Кулик. Аджео діти по-особливому відчувають музику, і заходи за межами школи, а ще і в такому казковому місці, сильно впливають на їх музичний розвиток.

Ретро-пікнік з арфами
Ретро-пікнік з арфами

Разом зі своїми ученицями Мудрик Алісією та Катаріною, Кириченко Марією та Козіброда Боженою, а також студенткою ЛНМА ім.Лисенка Іриною Бойчак влаштували у львівському парку свято музики та природи.

Ретро-пікнік з арфами
Ретро-пікнік з арфами

Гра на арфі в осінньому парку значно відрізняється від гри в концертному залі. На арфіста та на його інструмент безумовно впливає така нестандартна атмосфера. Арфи, здавалось, ожили та зовсім по-іншому заспівали під пальцями арфісток. А дівчата відчули себе чарівними лісними феями, адже складно собі уявити більш витончений музичний інструмент.

Після фотосесії та концерту юні музиканти пригощалися смаколиками, а арфи стояли і чекали, коли знову відчують на своїх струнах пальці арфістів.

Ретро-пікнік з арфами
Ретро-пікнік з арфами

Спроба поєднати музику і природу, минуле та майбутнє, маленьких арфістів та досвідчених професіоналів вдалася, як для учасників ретро-пікніка так і для слухачів.
Адже краса осені зачаровує, як і магічні звуки арфи!

Міла ЦУРПАЛ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.