У Львові відбувся концерт на підтримку Теодора Крижанівського (відео)

779
Учасники концерту на підтримку Теодора Крижанівського
Учасники концерту на підтримку Теодора Крижанівського

В неділю, 27 травня 2018 року,  у Храмі св. Лазаря (вул. М. Коперника, 27) відбувся концерт на підтримку студента-альтиста Львівської музичної академії ім. М. В. Лисенка Теодора Крижанівського.

Теодор після важкої операції на серці проходить тривалий і коштовний період реабілітації. Саме тому його колеги по професії принесли  в дар львівській публіці концерт, у який вкладено велику працю, тепло їх сердець і співчуття.

Ведуча концерту Роксолана Гавалюк
Ведуча концерту Роксолана Гавалюк

Концертну програму з опусів композиторів світової слави підготували прекрасні львівські виконавці: флейтисти Зоя Ходан і Роман Ієвський, кларнетисти Михайло Палій і Тарас Гамар, скрипаль Ярема Павлів, альтисти Андрій Савич, Богдана Козирська,віолончелістка Наталія Сифун, співачка Олена Калюжна, піаністка і концертмейстер Ірина Кірчанова.

Михайло Крижанівський
Михайло Крижанівський

Всі вони – друзі нашого приятеля, львівського музиканта–скрипаля Михайла Крижанівського (батька Теодора), який багато робив і робить для розквіту музичного життя нашого міста, за його ініціативи і особистої участі відбулося чимало благодійних заходів.

Концерт забрав не таку велику кількість гостей, як очікувала організатори, але, попри це, за вечір вдалося зібрати 5550 грн. Для допомоги Теодору потрібно 100 000 грн. Тому закликаємо усе музичне товариство долучитися до активної допомоги Теодорові.

Всі, хто має бажання підтримати Теодора, може перерахувати кошти на картку Приват Банку 4149 4978 6231 6801 на ім’я Михайла Крижанівського. Всім дякуємо за підтримку!

Роксоляна ГАВАЛЮК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.