У Львові відбувся фінал щорічного міського фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі» (відео)

330
У Львові відбувся фінал щорічного міського фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі»

У четвер, 11 травня 2017 року,  у приміщенні концертного залу Міського палацу культури ім. Гната Хоткевича (вулиця Кушевича, 1) відбувся гала-концерт та нагородження переможців щорічного міського фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі». Вже традиційно кожного року Львівська міська громадська організація «Союз Українок» за сприяння управлінь культури та освіти ЛМР проводить фестиваль–конкурс, присвячений Дню матері з метою пошуку та підтримки юних талантів.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 339 учнів з 43 загальноосвітніх  та позашкільних навчальних закладів міста Львова віком до 18 років. Учасники діляться на три вікові групи: І–а вікова група до 9 років; ІІ–а вікова група до 13 років; ІІІ–а вікова група до 18 років. Конкурс проводиться в 4–х номінаціях: І номінація – «Авторська поезія», ІІ номінація – «Авторська проза», ІІІ номінація – «Виконання пісні про маму» та ІV номінація – «Авторський малюнок». 28 квітня відбувся відбірковий тур у номінації «Виконання пісні про маму».

Роботи і виступи конкурсантів були оцінені фаховим журі, до якого увійшли:

  • Марія Людкевич– лауреат літературної премії імені Лесі Українки, член національної спілки письменників України;
  • Надія Лавринів– завідувач відділом обслуговування Львівської обласної бібліотеки для дітей,
  • Василь Підгірський– завуч Львівської лінгвістичної гімназії з НВР, учитель української мови та літератури;
  • Оксана Мацегора – солістка  Львівської філармонії;
  • Валерій Квасневський – сучасний український композитор, член Національної Ліги українських композиторів, педагог;
  • Лариса Середа ­- директор Народного дому мікрорайону Левандівка, учасниця народно-просвітницького гурту «Левандівське ретро»;
  • Марко Швайковський – лауреат Всеукраїнських конкурсів молодих виконавців, дипломант міського конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» 2015, учень 9-го класу Львівської лінгвістичної гімназії;
  • керівник львівської галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа» Олеся Доморадзька;
  • керівник арт-студії Наталії Павлюк, викладач живопису НУ «Львівська політехніка» Наталя Павлюк;
  • дизайнер етноодягу, керівник державної практики коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша, керівник проекту «Домашня мануфактура» від СУ – Оксана Сокол.

Гала-концерт конкурсу був проведений за участю переможців, які отримали дипломи І-го ступеня у різних вікових групах і номінаціях “Авторська поезія”, “Авторська проза” і “Виконання пісні про маму”. Малюнки учасників конкурсу в номінації “Авторський малюнок” утворили імпровізовану виставку в актовій залі палацу. Переможцям були вручені дипломи і книжки видавництва Апріорі, які профінансувало управління культури ЛМР.

Ксенія БАЗИЛЮК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.