У Львові відбулася прем’єра короткометражного фільму «Громовиця Вогняна!»

501
Знімальна команда фільму «Громовиця Вогняна!»
Знімальна команда фільму «Громовиця Вогняна!»

В неділю, 20 жовтня 2019 року, в Кінопалаці (вулиця Театральна, 22) відбувся прем’єрний показ короткометражного фільму «Громовиця Вогняна!».

Фільм став дипломною роботою операторки Ірини Бучинської, яка є автором ідеї. Ірина, в свою чергу долучила до проекту режисера Романа Дибача. Роман доповнив ідею і за п’ять днів написав повний сценарій фільму.

Кадр з фільму «Громовиця Вогняна!»
Кадр з фільму «Громовиця Вогняна!»

Зйомки тривали близько місяця і переважно в нічний період доби. Це пов’язано з завантаженістю головних героїнь в за основним місцем роботи і відсутністю потреби затемнювати вікна, адже основні події фільму відбуваються вночі.

Справжнім викликом для знімальної команди стало дублювання голосів актрис у фільмі, адже записаний “на живо” голос не відповідав високим вимогам.

Кадр з фільму «Громовиця Вогняна!»
Кадр з фільму «Громовиця Вогняна!»

Про що фільм? І хто вона, ця загадкова Громовиця? Насамперед, вона є деміурґом власного світу. Вдень — розробляє теорію психології і курить цигарки. Ввечері — застосовує теорію на практиці і все ще курить цигарки. Життя Громовиці сповнене рівноваги, допоки на сцені не з‘являється Директриса. Врешті, червона вогняна гармонія і синя блискавична агресія — поєднаються у дещо нове…

Кадр з фільму «Громовиця Вогняна!»
Кадр з фільму «Громовиця Вогняна!»

Громовиця запрошує в ізольований світ, наповнений танцями, поезією, музикою, живописом, скульптурою і димом, авжеж! Вона запрошує кожного, хто бажає побачити її оголеною!

Найближчим часом побачити фільм у вільному показі не буде можливості, адже автори фільму пророкують йому велике фестивальне життя. Тому всі, хто не зміг побувати на прем’єрі, можуть наразі задовільнитися тільки трейлером.

Над фільмом працювали:

  • Режисер Роман Дибач
  • Операторка Ірина Бучинська
  • Композиторка Марія Яремак
  • Грим Свєта Журавльова та Natalia Kovalska
  • Актори Анна Матійченко та Marjana Fekhtel

Показ мав благочинну мету, адже зібрані кошти підуть на реабілітацію актора-заньківчанина Олеся Федорченка, який 15 липня 2018, року на трасі Львів-Мукачево, поблизу села Тухолька потрапив у страшну ДТП.

Загалом було зібрано 10000 гривень, з них 1650 поклали у скриньку збору пожертв, а решту виручили за продаж квитків.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.