У Львові відбудеться презентація книги «Домівка для минулого» Романа Клочка

166
У Львові відбудеться презентація книги «Домівка для минулого» Романа Клочка

Музеї – це місця, куди варто ходити всією родиною, адже там стільки цікавого! Пізнавально та весело там можуть проводити час як юні дослідники світу, так і дорослі. А коли не завжди є змога піти оглядати якусь експозицію – достатньо взяти в руки книгу «Домівка для минулого» Романа Клочка і почати мандрувати за лаштунки найцікавіших музеї світу.  

Запрошуємо поспілкуватись з автором книги та поринути у таємниці музейного світу. Зустріч відбудеться у Національному музеї ім. А. Шептицького (проспект Свободи, 20) у вівторок, 29 жовтня 2019 року, о 17.00. Модераторка: Ольга Ренн. Вхід вільний.

«Домівка для минулого. Про музеї, історію та мистецтво» — це збірка оповідань Романа Клочка, яка запрошує читачів за лаштунки різноманітних музеїв та розповідає, як вони працюють. Яка знахідка допомогла розшифрувати давньоєгипетські написи? Як всесвітньо відома «Мона Ліза» опинилася… в королівській лазні? Що означають сцени, зображені на легендарній Скіфській пекторалі? Як узагалі з’явилися перші музеї, яка річ може стати експонатом та як відбу­вається реставрація? Шукайте у книжці відповіді на всі ці питання, а також дізнавайтесь про «смачні», літературні, технічні музеї та навіть про цілі музейні містечка!” – Роман Клочко – письменник, перекладач, музеєзнавець.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.