У Львові відбудеться науковий семінар про Голодомор на землях радянської України 1932–1933 роках

254
Домініканський собор у Львові
Домініканський собор у Львові

В четвер, 24 жовтня 2019 року, о 12 годині у Львівському музеї історії релігії (площа Музейна, 1) відбудеться науковий семінар. Мета заходу – показати ставлення громадськості Західної України до штучно організованого голоду на землях радянської України 1932–1933 роках, інформувати про факт гуртування українців Галичини для допомоги «Великій Україні».

У семінарі візьмуть участь відомі історикині: кандидатка історичних наук старша наукова співробітниця Інституту історичних досліджень Львівського національного університету імені Івана Франка Ліліана Гентош (доповідь “Ставлення митрополита Андрея Шептицького до трагічних подій Голодомору 1932-33 рр.”) і кандидатка історичних наук, завідувачка відділу рукописів Львівської національної наукової бібліотеки України імені Василя Стефаника Мирослава Дядюк (доповідь “Мілена Рудницька. Правда про Великий Голод”).

Також цими днями  у Львівському музеї історії релігії експонується науково-публіцистична банерна виставка «Надія наша в Бозі», яка приурочена до Дня пам’яті жертв Голодомору і надана Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору». Оглянути виставку можна до 27 жовтня 2019 року.

Олена МАЛЮГА
науковий співробітник ЛМІР

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.