У Львові відбудеться вечір спогадів про Бориса Возницького

515
У Львові відбудеться вечір спогадів про Бориса Возницького

У вівторок, 14 червня 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться вечір спогадів про Бориса Григоровича Возницького.

Модеруватиме Лариса Борисівна Возницька-Разінкова. Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Герой України, Заслужений працівник культури України та Польщі, Лауреат премій ім. Т. Шевченка та ім. Я. Кохановського, Доктор honoris causa Вищої педагогічної Академії в Кракові і Варшавській Академії мистецтв, довголітній Президент Українського національного комітету міжнародної Ради музеїв (ICOM), – це ще не весь список, а основні титули Бориса Григоровича Возницького (1926 — 2012), багатолітнього директора Львівської галереї мистецтв, музею , якому віддав 50 років свого життя. Музей він називав своїм життям і, йдучи неторованим і ризикованим шляхом, до кінця виконував місію, яку свідомо обрав , рятуючи, відбудовуючи і відкриваючи музеї та пам’ятки нашої історичної та культурної спадщини.

Львівська галерея мистецтв за час директорства Бориса Возницького з другорядного малого музею, перетворилась на потужний мистецький комплекс з багатьма філіями, котрі були відкриті у врятованих від руйнації і відбудованих замках та палацах, з вартісною колекцією живопису, скульптури, сакрального мистецтва та з потужним колективом , вихованих ним музейників.

Вже традиційно частуватиме всіх гостей Торгова Марка Кава Старого Львова.

Наталя ФІЛЕВИЧ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.