У Львові відбудеться презентація проєкту “Цифровий архів Західноукраїнської Народної Республіки”

265
У Львові відбудеться презентація проєкту "Цифровий архів Західноукраїнської Народної Республіки"

Сьогодні, 5 липня 2023 року, о 16.00 на базі Центру імені митрополита Андрея Шептицького (м.Львів, вул. Стрийська, 29а) в Парковій аудиторії відбудеться презентація проєкту “Цифровий архів Західноукраїнської Народної Республіки”.

Про це повідомляють Фотографії Старого Львова з посиланням на офіційну сторінку Державної архівної служби України в соціальній мережі.

Презентація проєкту «Цифровий архів Західноукраїнської Народної Республіки» від Інституту Історії Церкви, Українського католицького університету та компанії «Архівні інформаційні системи», що здійснюється за сприяння Державної архівної служби України, відбудеться за участі голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова.

Проєкт має на меті надання вільного доступу усім бажаючим до архівних документів Уряду та установ ЗУНР. Вже оцифровано пів мільйона сторінок документів, серед яких 10 фондів належать Центральному державному архіву вищих органів влади та управління України.

Цифровий архів Західноукраїнської Народної Республіки буде доєднано до «Міжархівного пошукового порталу», який представлений на офіційному сайті архівної служби і де вже доступні понад 5 мільйони сканкопій документів з п’яти державних архівів.

Доступ за Міжархівного пошукового порталу: https://searcharchives.net.ua/.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.