У Львові відбудеться on-line концерт та презентація унікального альбому «Колискові для Олекси» Соломії Чубай

610
У Львові відбудеться on-line концерт та презентація унікального альбому «Колискові для Олекси» Соломії Чубай

Вже незабаром, 2 жовтня 2020 року, о 19:00 відбудеться on-line концерт та презентація унікального альбому «Колискові для Олекси» Cоломії Чубай. Захід відбудеться за підтримки Українського Культурного Фонду та «Фокусу на культуру».

Альбом «Колискові для Олекси» – не просто історія про сина співачки – хлопчика з аутизмом та його Планету. Це – музика для заспокоєння, настрою, відчуття внутрішнього щастя та гармонії. Цей альбом можна вмикати вдома, в машині, на дитячих святах, засинати та танцювати під нього. У альбомі звучать найкращі тексти – від Лесі Українки до Івана Малковича та найсолодша музика.

Соломія записувала другий альбом колискових з друзями музикантами, дітьми з аутизмом та хором «Дударик». Це був неповторний досвід, адже у творах звучатимуть голоси понад 50 людей.

Соломія Чубай
Соломія Чубай

У концерті беруть участь:
Соломія Чубай – вокал
Сашко Главацький – гітара
Андрій Коник – бас, флейта
Том Луголообі – клавіші
Ігор Гнидин – барабани
«Rockoko»
Михайло Романишин – скрипка
Володимир Котляров – віолончель
Ігор Процик – віолончель
Унікальні гості:
Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» під керівництвом Дмитра Кацала.
Особливі гості:
Учні з аутизмом викладача з Мексики Хавєра Донлукаса.

Дизайн створила: Юля Стрипа. Відеоарт: Олексій Хорошко.

Посилання на трансляцію на Ютубі:
https://youtu.be/McICH6a3B3M

Посилання на сторінку трансляції на FB:
https://www.facebook.com/Kolyskovi/

Посилання на подію:
https://www.facebook.com/events/337662344097035/

Також 23 жовтня у Палаці ім. Г. Хоткевича відбудеться презентація двох альбомів з глядачами.

Довідково:

«Колискові для Олекси» Cоломії Чубай – це унікальний терепевтично-інклюзивний проект. Унікальність проекту полягає у тому, що він базується на реальній історії та досвіді мами – Соломії Чубай і її сина – Олекси Андріїшина з аутизмом, який розповідав, що він з іншої планети Земля. Вперше в Україні за допомогою музичного мистецтва розкривають тему розладів аутичного спектру. «Колискові для Олекси» – проект, мета якого краще пізнати світ дитини з аутизмом, привернути увагу до проблем таких дітей, об’єднати якнайбільше батьків, які виховують дітей з аутизмом, змінити ставлення у суспільстві і не соромитись особливих дітей. Соломія Чубай почала цей проект тоді, коли Олекса пішов до першого класу звичайної початкової школі і батьки учнів, почувши, що в Олекси аутизм, почали збирати підписи про виключення хлопчика зі школи. Вони думали, що Олекса заразний і неадекватний і може всіх убити. Щоб більше такого не траплялося, проект через музику та розголос, через українські колискові хоче достукатися до людей, які зможуть краще зрозуміти та почути батьків особливих дітей і прийняти їх.

Психологи та батьки можуть використовувати альбом «Колискові для Олекси» у арттерапії та танцетерапії і таким чином соціалізовувати дітей. Також дітей можна залучати на презентаціях альбому та концертах.

Колискові Соломії Чубай – зцілюють, а історія про її сина Олексу та його
Планету – зачаровує.

ОльгаМАКСИМ’ЯК

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.