У Львові відбудеться лекція Людмили Шупенюк (відео)

269
У Львові відбудеться лекція Людмили Шупенюк

У Львові відбудеться лекція відомої гінекологині, експертки проєктів: «Давайте поговоримо про секс», «Все буде добре», «За живе», «Кохана, ми вбиваємо дітей» Людмили Шупенюк.

10 лютого о 15:00 у Будинку офіцерів у Львові відбудеться лекція кваліфікованої  лікарки акушер-гінеколога вищої категорії та лікарки ультразвукової діагностики Шупенюк Людмили «Здоров’я жінки: Все, що ви хотіли знати від гінеколога».

Під час публічної бесіди лікарка дасть відповідь на всі важливі питання, повідомили організатори заходу VINIL Concert agency.

Людмила Шупенюк регулярно підвищує кваліфікацію на міжнародних конгресах та з’їздах з акушерства та гінекології, має тридцятирічний досвід роботи.

Пройшла стажування в Німеччині з лазерної медицини, багато років була ведучою медичного проєкту «Я соромлюсь свого тіла», експерткою проєктів: «Давайте поговоримо про секс», «Все буде добре», «За живе», «Кохана, ми вбиваємо дітей», телеканалу СТБ.

Зустріч пройде максимально ефективно, корисно та інформативно, де розкриються такі важливі та болючі питання для всіх жінок.

Квитки: https://bitly.ws/354ww

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.