У Львові у Палаці Хоткевича відбудеться концерт інді-гурту “Три кроки в ніч”

254
У Львові у Палаці Хоткевича відбудеться концерт інді-гурту "Три кроки в ніч"

В неділю, 20 серпня 2023 року, о 18:00 у Палаці Хоткевича (Кушевича 1) відбудеться концерт інді-гурту “Три кроки в ніч”.

Львівський інді-гурт “Три кроки в ніч” — експериментальний проєкт, що працює на межі стилів і жанрів. Народні та класичні інструменти, етнічна мелодика, джаз і рок створюють оригінальне звучання. Артисти продовжують традицію співаної поезії, популяризуючи тексти українських сучасників і класиків.

“Три кроки в ніч” вражають і кількістю інструментів на сцені, і тим, як доречно митці поєднують звук та слово. Серед учасників гурту не просто професійні музиканти, а й літературознавці, тому кожен трек – концептуально цілісна композиція.

Пора надвечір’я, коли тіні речей довшають, а обриси стають плинними. Ліричність і ностальгія за моментами щастя, трагічність невідворотного й надія на краще. У таку атмосферу занурює музика гурту, аби врешті сказати: все переболить, і після ночі буде день, а після дня – ніч. І будуть три кроки в неї.

“Три кроки в ніч” утворились у 2013 році. За весь час гурт пережив вихід 4 альбомів, синглу і live-запису ювілейного концерту, карантин, мистецькі пошуки, зміну учасників. За три місяці після повномасштабного вторгнення росії в Україну група повернулась до роботи в оновленому складі.

Тож 10 років наживо святкують:

  • Марічка Кошелінська-Мартинюк (спів, бандура, фортепіано, мандоліна);
  • Віктор Мартинюк (джембе, друкарська машинка та інша перкусія, голос);
  • Данило Ільницький (англійський ріжок, гобой, кларнет, сопілки, блокфлейти, дрібна перкусія, голос);
  • Назар Данчишин (басгітара, електрогітара).
    Коли? 20 серпня о 18:00

Квитки: https://secure.wayforpay.com/payment/trykrok 

Олеся ЛЕВИЦЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.