У Львові тривають зйомки кіножурналу «Байки» (відео)

789
Зйомки кіножурналу «Байки» Фото: Оксана Аністратенко
Зйомки кіножурналу «Байки» Фото: Оксана Аністратенко

Український «Єралаш»: кіножурнал «Байки» знімає у Львові дитячий фільм. Про це повідомляє журналіст ІП «Діло».

Дитячий гумористичний кіножурнал «Байки» – це дітище режисера та продюсера Олександра Молодцова, який започаткував його ще на початку 2014 року. Кіножурнал був створений у Донецьку, тому після початку війни на сході України, Молодцов переїхав у Запоріжжя. Звідти розпочався розвиток кіножурналу по всій країні. За ці роки вдалося зняти понад 2 тисячі фільмів у 32 містах України. Кожен фільм – це 12-18 серій короткометражок різних жанрів, але в основному гумористичних. Тисячі дітей вже взяли участь у зйомках і таким чином отримали свій перший досвід у кіно.

Зйомки кіножурналу «Байки» Фото: Оксана Аністратенко
Зйомки кіножурналу «Байки» Фото: Оксана Аністратенко

«Наш кіножурнал подібний до відомого «Єралашу». «Байки» стали актуальними, бо ніхто тим не займався, ніша ніким не була зайнята. Спершу шукали спонсорів, але не знайшовши, перевели програму в інший формат. Зробили з цього щось на зразок гуртка для дітей, кіношколу для дітей. Батьки приводять до нас дітей не лише на зйомки цих скетчів, але і на навчання всьому процесу, на певні майстер-класи», – пояснює Олександра Молодцов.

Засновник «Байок» розповів, що раніше займався музикою, мав свій гурт, але одного разу діти змінили його життя.

Зйомки кіножурналу «Байки» Фото: Оксана Аністратенко
Зйомки кіножурналу «Байки» Фото: Оксана Аністратенко

«Якось мої діти запитали мене, чи можуть вони взяти участь у зйомках кіно? Після пошуків я зрозумів, що немає подібного роду програм для початківців, гуртків, тому найкраще буде, коли сам знімлю з ними якусь короткометражку. З того все і почалося. Зараз ми вийшли на певний професійний рівень і постійно стаємо номінантами різних кіноконкурсів. У нас велика команда у багатьох містах України, разом ми крок за кроком вчимося і творимо оригінальний продукт, а діти мають у своїх портфоліо фільми та акторський досвід. Наші фільми орієнтовані на кінотеатри, потім ми їх відправляємо по конкурсах і на телебачення. Згодом вони опиняються у мережі. До речі, після Нового року випуски «Байок» мають з’явитися на одному з центральних телеканалів України!», – зізнався Олександр Молодцов.

Програмний директор кіножурналу «Байки» Оксана Аністратенко розповіла, що за фільм зараз знімають у Львові.

«Ми вже не вперше знімаємо у Львові. Наша фішка у тому, що у кожному місці знімаємо місцевих діток, щоб показати колорит їх регіону. Сьогодні знімали епізод у Шевченківському гаю, серія називається «Історик». Це скетч-фільм про хлопчика, який одну за одною водив дівчат на побачення, розказував їм, хвалився, всі дівчата були його. Але в результаті виявилося, що це його сон, що це просто розігралася його уява», – каже Оксана Аністратенко.

Львівські діти учасники зйомок. Фото: Оксана Аністратенко
Львівські діти учасники зйомок. Фото: Оксана Аністратенко

Це другий знімальний день команди у Львові. Залишилося ще чотири. Весь фільм із 12 епізодів буде змонтованим і готовий ближче січня-лютого.

Оксана АНІСТАТЕНКО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.