У Львові триває унікальний музично-літературний проєкт POETY. Діалог Поколінь (відео)

176
У Львові триває унікальний музично-літературний проєкт POETY. Діалог Поколінь

З липня до жовтня 2021 року триває унікальний музично-літературний проєкт POETY. Діалог Поколінь. Наймасштабніший музично-симфонічний-літературний освітній проєкт у Львові, що реалізується за підтримки Українського культурного Фонду.

Головна мета проєкту – привернути увагу до постатей українських письменників через музику та дискусії про ювілярів 2021 року – Лесі Українки, Миколи Вінграновського, Юрія Клена, Івана Франка, Павла Тичини, Чайки Дніпрової та Грицька Чубая.

Впродовж проєкту, у серпні – вересні будуть зреалізовані 7 онлайн відео-дискусій за участі Юрка Іздрика, Григорія Семенчука, Остапа Сливинського, Оксани Забужко, Мар’яни Савки та інших. У дискусіях – обговорення життя поета-ювіляра та поета-сучасника, ключові та переломні моменти, чому важливо говорити про них сьогодні, як вони вплинули на сучасну українську та світову літературу, як подати сучасному школяреві чи першокурснику, що Тичина це круто? Як підліткам та молоді показати, якими крутими та драйвовими були поети, які творили українське?

Відео розповсюджуватимуться на сторінках проєкту та партнерів у YouTube, Facebook, Instagram, а також в львівських середньо-освітніх школах та ВУЗах.

8 жовтня відбудеться космічний концерт Соломії Чубай з симфонічним оркестром «INSOLviv» та креативним відеоартом від художника з Луганська Олексія Хорошка. Концерт – прем’єра унікального симфо-музичного альбому-книжки«POETY. Діалог поколінь». Соломія Чубай разом з симфонічним оркестром «INSO-Lviv» та відомими музикантами: Ігор Гнидин – барабани, Андрій Кохан – бас-гітара, Сашко Главацький  – гітара, Том Луголообі – фортепіано, Софія Сливка – бек-вокал.

Також, альбом буде доступним на музичних платформах Spotify, YouTube Music, Apple Music, Deezer.  Організатори проєкту: ГО «Львівський Культурний Центр».

Ольга МАКСИМ`ЯК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.