У Львові три дні триватиме Фестиваль давньої музики (програма)

299
XVII Фестиваль давньої музики у Львові

15, 16 та 23 червня у Львові відбудеться щорічний міжнародний Фестиваль давньої музики. Про це повідомляють організатори події.

За словами мистецької директорки ХVII Фестивалю давньої музики у Львові Людмили Капустіни, у цьогорічній програмі: майстеркурс та 4 концерти виконавців з України, Швейцарії, Білорусі та Франції. Його особливістю є поєднання в програмах композицій давніх епох та сучасності.

З 11 до 15 червня відбудеться серія репетицій українсько-швейцарського диригента Богдана Шведа з хором студентів Барокової капели Львівської національної музичної академії. Підсумком цього стане спільний концерт двох хорів: студентського українського та «A cappella Chor Zürich», керівником якого є Богдан Швед.

На концертах виступатимуть: Анна Іванюшенко, клавесин, Наталія Кожушко-Максимів, флейта (Україна), Жан-Крістоф Фріш, флейта (Франція), «A Cappella Chor Zürich» (Швейцарія), Хор Барокової капели (Україна),  диригент Богдан Швед (Україна-Швейцарія), гурт «Стары Ольса» (Білорусь).

Концерти у Львові відбуватимуться на таких локаціях: дзеркальна зала Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, Римо-католицький кафедральний собор, «Віденська кав`ярня», дзеркальна зала палацу Потоцьких.

XVII Фестиваль давньої музики у Львові
XVII Фестиваль давньої музики у Львові

Програма  фестивалю:
15 червня, субота:

  • 15:00 – Концерт-відкриття XVII Фестивалю Давньої Музики у Львові. Анна Іванюшенко, клавесин (Україна); Наталія Кожушко-Максимів, флейта (Україна).

Дзеркальна Зала Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28).Квитки продаються в касі Львівського національного академічного театру опери та балету та в інтернеті: kontramarka.ua

  • 20:00Гармонія сфер. A cappella Chor Zürich (Швейцарія); Хор Барокової капели ЛНМА ім. М. Лисенка (Україна); Богдан Швед, диригент (Україна-Швейцарія).

Латинський катедральний собор (пл. Катедральна, 1). Вхід вільний.

16 червня, неділя:

  • 20:00Музика доби Великого Князівства Литовського. Гурт «Стары Ольса» (Білорусь).

Віденська кав`ярня (пр. Свободи, 12). Квитки продаються в касі Львівської національної філармонії та в інтернеті: gastroli.ua.

23 червня, неділя:

  • 15:00Air with ornaments. Жан-Крістоф Фріш, флейта (Франція).

Дзеркальна зала Палацу Потоцьких (вул. Миколи Коперника, 15). Квитки продаються в касі Львівської національної філармонії та в інтернеті: gastroli.ua.

Докладнішу інформацію про XVII Фестиваль давньої музики у Львові можна знайти на сторінці у Фейсбуці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.