У Львові стартує проєкт “Місця в зміні”

40
У Львові стартує проєкт “Місця в зміні”

Палац Хоткевича запрошує митців на робітню з актуальних трансдисциплінарних практик на межі мистецтва, науки, природи і технологій в рамках проєкту “Місця в зміні”.

Проєкт “Місця в зміні” покликаний осмислити та проінтерпретувати нові стани, спричинені війною та глобальними змінами клімату. Оптика майстерні формуватиметься через трансдиспиплінарний підхід, аналогові та цифрові медіа, обговорення та практичні роботи. Куратор проєкту: Андрій Лінік.

Майстерня відбуватиметься з 25 листопада по кінець грудня. 40 відібраних учасників матимуть можливість отримати фахові знання від експертів та попрацювати над однією з обраних тем:
– The Deep, Ecologies and Art (дослідження політики Природи, темної екології, глибоких медіа, технолобіологічного мистецтва, археології та геології медіа);
– Acoustic Phenomenons of the City (дослідження та робота з звуковою, ауральною чи акустичною архітектурою та феноменами міста);
– City in Digits: практики оцифрування міста (у місті);
– Archeology of the Place (дослідження та робота з середовищем, матеріальністю, історією та пам’яттю місця через сучасні мистецькі практики).

Проєкти розроблені під час майстерні будуть презентовані публічно у галереї ХотАртХол наприкінці грудня 2022 року.

На учасників чекають лекторії від експертів з актуальних трансдисциплінарних практик, воркшопи під проводом куратора, майстерні для самостійної роботи та реалізації проєктів, майданчик для презентації результатів майстерні та їх промоція, а також кава-брейки.

Подаватися можуть студенти творчих спеціальностей та професійні митці зі Львова й інших міст країни, які після 24 лютого переїхали до Львова. Окрім того, учасниками можуть стати і митці з інших міст, проте проєкт не забезпечує доїзд, харчування та проживання.

Для подачі заявки на участь у проєкті необхідно заповнити реєстраційну форму:
https://forms.gle/2a7C9ga6eGCtaDgw5 Реченець подачі заявки – 25 листопада, 23:59.

Проект “Місця в зміні” реалізується за підтримки Goethe Institut та фінансується Стабілізаційним фондом – ініціативою підтримки культурно-освітніх організацій, які постраждали від наслідків війни росії проти України.

Леся ЛЕВИЦЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.