У Львові стартує проєкт “Місця в зміні”

149
У Львові стартує проєкт “Місця в зміні”

Палац Хоткевича запрошує митців на робітню з актуальних трансдисциплінарних практик на межі мистецтва, науки, природи і технологій в рамках проєкту “Місця в зміні”.

Проєкт “Місця в зміні” покликаний осмислити та проінтерпретувати нові стани, спричинені війною та глобальними змінами клімату. Оптика майстерні формуватиметься через трансдиспиплінарний підхід, аналогові та цифрові медіа, обговорення та практичні роботи. Куратор проєкту: Андрій Лінік.

Майстерня відбуватиметься з 25 листопада по кінець грудня. 40 відібраних учасників матимуть можливість отримати фахові знання від експертів та попрацювати над однією з обраних тем:
– The Deep, Ecologies and Art (дослідження політики Природи, темної екології, глибоких медіа, технолобіологічного мистецтва, археології та геології медіа);
– Acoustic Phenomenons of the City (дослідження та робота з звуковою, ауральною чи акустичною архітектурою та феноменами міста);
– City in Digits: практики оцифрування міста (у місті);
– Archeology of the Place (дослідження та робота з середовищем, матеріальністю, історією та пам’яттю місця через сучасні мистецькі практики).

Проєкти розроблені під час майстерні будуть презентовані публічно у галереї ХотАртХол наприкінці грудня 2022 року.

На учасників чекають лекторії від експертів з актуальних трансдисциплінарних практик, воркшопи під проводом куратора, майстерні для самостійної роботи та реалізації проєктів, майданчик для презентації результатів майстерні та їх промоція, а також кава-брейки.

Подаватися можуть студенти творчих спеціальностей та професійні митці зі Львова й інших міст країни, які після 24 лютого переїхали до Львова. Окрім того, учасниками можуть стати і митці з інших міст, проте проєкт не забезпечує доїзд, харчування та проживання.

Для подачі заявки на участь у проєкті необхідно заповнити реєстраційну форму:
https://forms.gle/2a7C9ga6eGCtaDgw5 Реченець подачі заявки – 25 листопада, 23:59.

Проект “Місця в зміні” реалізується за підтримки Goethe Institut та фінансується Стабілізаційним фондом – ініціативою підтримки культурно-освітніх організацій, які постраждали від наслідків війни росії проти України.

Леся ЛЕВИЦЬКА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.