У Львові співатиме Оксана Білозір та “Ватра 80-х” (відео)

1160
Оксана Білозір
Оксана Білозір

Перенесені концерти нарешті відбудуться! У неділю, 16 травня 2021 року, на найкращій критій open-air сцeні Львова Ennіо Event Square (вул. Джерельна, 22) з великими сольними концертами о 16:00 та 19:00  виступить Народна артистка України Оксана Білозір.

Її концерти завжди наповнені енергетикою добра та любові, а пісні віддавна формують український пісенний світ. Перевірені часом  шлягери, які ми любимо і знаємо напам’ять. В арсеналі співачки безліч записаних CD та DVD дисків, музичних фільмів.

Минулі концерти Оксани Білозір у Львові відбувались з величезним успіхом, були справжнім святом української пісні, тож і цьогоріч артистка очікує на свою публіку, яка, без перебільшення, проспіває усі пісні разом з нею. Буде дуже атмосферно, гарантують організатори.

Спеціальні гості – культова “Ватра 80-х”. Живий звук.

Щоб було безпечно згідно з нормами карантину, організатори запрошують на два концерти – о 16:00 та 19:00. Заповненість залу  50 % згідно карантинних вимог.
Усі придбані раніше квитки – дійсні.

Карантинна розсадка здійснюватиметься організаторами на місці. Квитки за посиланням: https://soldout.ua/booking/439-Оксана-Білозір

Ольга МАКСИМ`ЯК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.