У Львові розкажуть про «чортову дюжину» найстаріших аптек міста

487
У Львові розкажуть про «чортову дюжину» найстаріших аптек міста

В п’ятницю, 21 жовтня 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) запрошуємо на лекцію “12+1: історія «чортової дюжини» найстаріших аптек Львова”.

Лекцію прочитає екскурсовод інтерактивного музею «D.S. Таємна аптека», краєзнавець Анатолій Гурин.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм, Державним історико-культурним заповідником “Нагуєвичі” та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Історія львівських аптек цікава і різноманітна. Вона нагадує долю людей: мають свою дату народження (заснування) і смерті (ліквідації), мають своїх рідних батьків (засновників) і нерідних (орендарів та власників). Деякі з них «прожили» щасливе і довге життя і продовжують виконувати свою суспільну і оздоровчу функцію до наших днів, а деякі були зліквідовані і, на жаль, часто навіть немає про них і згадки. Художники по собі залишають картини, композитор – музичні твори, архітектори – будівлі. Що ж по собі залишили аптекарі нашого міста?

Запрошуємо взяти участь в лекції про історію і власників («батьків») 13 -ти найстаріших аптек м. Львова. Ви дізнаєтесь про роль аптекарів в громадському житті нашого міста та участь у його самоврядуванні, аптекарські родини і їх співпрацю з лікарями та архітекторами, побачите як виглядають зараз будинки де колись діяли аптеки. А також дізнаєтесь майже детективну історію заснування 13-ї аптеки Львова.

Вхід вільний. До та після лекції традиційно пригощає Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.