У Львові пройдуть міжнародні змагання з пілонного спорту та повітряної акробатики

603

У неділю, 26 травня 2019 року, в клубі «Малевич» (вул.Чорновола, 2) о 17:00 вже вдруге розпочнуться Міжнародні змагання з пілонного спорту та повітряної акробатики серед найсильніших спортсменів України, Польщі та Білорусії. Про це повідомляє видання Форпост.

“Ми, як організатори заходу, а це дві танцювальні школи «Ванільне небо» та «Шоколад», спланували це дійство не тільки для популяризації пілонного спорту, а для того, щоб розголосити цілому світові, що ми теж як і Європа та США можемо гідно прийняти такого рівня змагання у себе на Батьківщині.

Вже впродовж останніх 10ти років poledance – як різновид сучасного танцю здобув шанування і змотивував до занять спортом багатьох людей. І в цілому світі спортсмени вже давно змагаються у великій кількості категорій по напрямку та важкості. Тож утотожнення цього спорту зі стриптизом тільки викликає посмішку. Адже вигляд спортсмена проходить критичні оцінювання у балах в тому числі. Тому є певні критерії і їх треба дотримуватись подаючи свій образ.

Афіша Міжнародних змагань з пілонного спорту та повітряної акробатики
Афіша Міжнародних змагань з пілонного спорту та повітряної акробатики

Минулорічні змагання дали нам зрозуміти, що діємо у вірному напрямку і вже прийматимемо цього разу поза сотню спортсменів, в тому числі дітей різного віку, що змагатимуться на полотнах та повітряному кільці.

Сама подія буде цікавою до перегляду і для тих, хто вперше чує про такі види спорту, так як спортсмени виконуватимуть дуже важкі елементи і акробатичні трюки.

Раді будемо вітати і запрошуємо усіх львів’ян долучитись до цікавої та захоплюючої події такого рівня!”, – каже організаторка змагань Анастасія Рибак.

Квитки можна придбати за посиланням.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.