У Львові пройде благодійний аукціон на підтримку Павлика Могили

517
У Львові пройде благодійний аукціон на підтримку Павлика Могили

В четвер, 5 грудня 2019 року, о 17:00 у Proart Gallery (вул. Героїв УПА, 77) в рамках виставки художниці Наталії Поліщук відбудеться благодійний аукціон «Serotonin. Щастя багато не буває» на підтримку Павлика Могили.

Через жахливий жарт долі Павлик Могила у 2-річному віці випив хімічний мийний засіб, внаслідок чого отримав хімічний опік стравоходу, тож впродовж вже 13 років дитина бореться з наслідками цієї події. У нього сформувався рубцевий стеноз стравоходу, він постійно звужувався, виникали проблеми з кишківником. Зрештою батькам довелося звернутись до медиків у Польщі, які змогли на довго позбавити дитину від важких наслідків, але зараз стан Паші знову важкий.

Наталія Поліщук. Весна
Наталія Поліщук. Весна

Діагноз Павлика – стан після загрудинної товстокишкової пластики стравоходу. Хронічна некомпенсована непрохідність загрудинного товсто кишкового трансплантату із клінічними виявами за типом токсичного мегаколону. Токсичний поліневрит.

Протягом останніх місяців стан хлопчика значно погіршився: наростає слабкість, втрата маси тіла, виникли розлади чутливості в руках та ногах, Павлик перестав самостійно пересуватись, а шлунок став повністю непрохідним. Тепер хлопчик харчується виключно спеціальною харчовою сумішшю, яка була придбана за гроші благодійників. Зокрема, Павло дякує анонімному меценатові, який пожертвував 10 000 грн для купівлі цих сумішей.

Наталія Поліщук. Океан
Наталія Поліщук. Океан

Родина Павлика знову покладає великі надії на польських лікарів, які зможуть покращити стан дитини, провівши надскладну та виснажливу операцію з пластики стравоходу. але лікування за кордоном занадто дороге для них і, до того ж, воно потрібно негайно, бо щомиті може початись критичне загострення.  На перший час знадобиться щонайменше 50 тисяч злотих, тому рідні Павлика Могили і він сам сподіваються, що небайдужі люди допоможуть їх зібрати.

«Дуже просимо допомогти Павлику, адже шанси на одужання після лікування у Варшаві дуже великі», – просять рідні Павла.

Ініціатором збору коштів стала громадська організація «Європейська інтеграція України», львів’янин Іван Цегенько, Віра Парфьонова, Павло і Наталія Поліщуки.

Всі кошти від продажу картин буде передано на лікування Павлика, як і усі пожертви людей великого серця на картку Приватбанку.

Гривнева: 4731 2191 1931 9980 Поліщук Н.Ю.

та євро: 5168 7573 7322 3660 Парфьонова В.

(Інформація з сайту tsn.ua/dopomoga/ та зі сторінок благочинників в соціальних мережах).

Наталія Поліщук. Почуття
Наталія Поліщук. Почуття

Поліщук Наталія – яскрава представниця когорти відомих українських митців, член Національної спілки художників України; учасниця 20 художніх пленерів та понад сотню виставок та арт-проектів  в Україні, Польщі, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Італії , Словенії, Австрії, Німеччині,  Франції, Іспанії, Канаді, США та ін; призерка численних премій та нагород; учасниця благочинних проектів та аукціонів на підтримку воїнів АТО, сиріт та важко-хворих діток.

Крізь призму сучасного сприйняття світу, художниця творить власну філософську концепцію, а її внутрішня гармонія породжує яскраво-емоційний макро-світ, потрапивши в який, відчуваєш ейфорію кольору в нестримному польоті фантазій та думок.  Художниця довго шукала відповіді на безліч запитань, паралельно обираючи спосіб, який би передав ці почуття на полотні. Її щастя складається з багатьох частинок-пазлів і саме цей проект дозволить вам наповнити кров її сератоніном.

Ольга ДОВГАНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.