У Львові презентують “Рожеві окуляри” Олени Радковець

468
У Львові презентують

В п’ятницю, 8 червня 2018 року, о 17.00 в приміщення ЛОО Українського товариства охорони пам’яток історії та культури (вул. Коперніка, 40а) презентуватимуть книгу Олени Радковець “Рожеві окуляри”.

“Насамперед, цю книжку я написала для себе, акумулювавши у ній свій досвід, який полягав у тому, що… Передусім, треба поважати себе і ніколи не дозволяти комусь витирати об себе ноги. Ти варта більшого. Друге, це – вік, звісно, старші від тебе люди є розумніші тому, що у них більше досвіду, однак є персони, які вже у юні роки нічим не поступаються сформованим особам. І третій висновок, який рано чи пізно роблять усі під час дорослішання, коли зникає дитяча наївність, і ми починаємо розуміти, що ідеальних людей не буває, бо у всіх є свої недоліки…

Постер презентації книги Олени Радковець "Рожеві окуляри"
Постер презентації книги Олени Радковець “Рожеві окуляри”

Рожеві окуляри дають нам змогу бачити світ таким, яким ми хочемо його побачити. Однак, коли доводиться знімати ці шкельця та іти по житті вже без них, усе змінюється. На собі це змогла відчути п’ятнадцятирічна Леся, яка стала іншою після зустрічі зі старшим хлопцем. Він допоміг їй зняти ці окуляри, які назважди залишили слід у її житті, як і ця людина. Дівчині буде потрібен час, щоб оговтатись від розчарування, зрозуміти, чого вона насправді прагне, та змінити свій світогляд. Лесі буде нелегко, але врешті, вона зможе подолати свої слабкості й отримати винагороду за перемогу над собою”, – пише авторка книги.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.