У Львові презентують книгу Віктора Тимченка «Модерний націоналізм: глобальні катастрофи та як їм зарадити»

409
Віктор Тимченко. Фото zik.ua
Віктор Тимченко. Фото zik.ua

У неділю, 9 вересня 2018 року, о 15:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука (пл. Ринок,9) відбудеться презентація книги Віктора Тимченка «Модерний націоналізм: глобальні катастрофи та як їм зарадити».

Віктор Тимченко – журналіст, письменник, експерт з питань Східної Європи.

“Модерний націоналізм” – це той націоналізм, який сьогодні сповідує багато партій в Європейських країнах. З часу того старого націоналізму минуло 100 років і світ помінявся. Тому жити зараз за тими канонами націоналізму, напрацьованими філософами кінця 19 століття, сьогодні вже не можна. До теперішнього глобального світу підходити з тими старими мірками не годиться” – Віктор Тимченко.

Автор проводить межу між  патріотизмом і націоналізмом та расизмом і шовінізмом, сильними й слабкими націями, називає союзників і противників націоналістів у їхній боротьбі, а також не обходить гострі питання радикалізму і тероризму. На великому матеріалі автор простежує розвиток націоналістичної ідеології від наукових витоків у добу її зародження до сьогодення, аналізує сучасні трансформаційні процеси. Книга дасть інтелектуальну поживу і тим читачам, котрі завжди були твердо переконані в хибності націоналістичного світогляду

Тетяна ПИЛИПЕЦЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.