У Львові презентують книги Анастасії Нікуліної та Олега Бакуліна

261
У Львові презентують книги молодих авторів

В четвер, 29 листопада 2018 року, о 18:30 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука (пл. Ринок, 9)  відбудеться презентація книги молодої авторки Анастасії Нікуліної «Зграя» та книги в співавторстві з Олегом Бакуліним «Все буде добре».

Сучасні автори цікаві для читачів не лише своїми книгами, але і як особистості, бо мають певні погляди на сьогодення без заангажованості і стереотипів суспільства. Саме такою є львівська письменниця Анастасія Нікуліна. Авторка книг у жанрах реалізму, гостросоціальної прози, фентезі, антиутопії, містики, казки, пригод, драми та підліткової літератури. Лауреатка Коронації Слова та українсько-німецької премії імені Олеся Гончара.

«Зграя» – динамічний та захоплюючий роман про підлітків, які живуть паркуром. Герої, в яких неможливо не повірити – справжні та такі звичайні. І з проблемами “як у всіх”: відносини з батьками та однолітками, вибір фаху, бажання бути першим і кращим, сумніви та страхи. Як подолати свої страхи? Чи можливо наодинці розібратися з усіма проблемами? Або… краще разом, однією «Зграєю»?

«Все буде добре» – роман, написаний у співавторстві з Олегом Бакуліним. Захоплююча книга з динамічним і дуже контрастним сюжетом про те, яким непередбачуваним може бути наше життя, як важко знайти свій життєвий шлях, як бути щасливим і що робити або не робити, коли ти геть заплутався? Милі дитячі спогади змінюються цинічними та жорстокими картинками з сьогоденням героїв. Замість добрих обіцянок – підлість та хитрість; замість міцної та вічної дружби – зрада; гроші, спокуса та розбите вщент авторами «все буде добре».

Тетяна ПИЛИПЕЦЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.