У Львові презентують книги Анастасії Нікуліної та Олега Бакуліна

221
У Львові презентують книги молодих авторів

В четвер, 29 листопада 2018 року, о 18:30 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука (пл. Ринок, 9)  відбудеться презентація книги молодої авторки Анастасії Нікуліної «Зграя» та книги в співавторстві з Олегом Бакуліним «Все буде добре».

Сучасні автори цікаві для читачів не лише своїми книгами, але і як особистості, бо мають певні погляди на сьогодення без заангажованості і стереотипів суспільства. Саме такою є львівська письменниця Анастасія Нікуліна. Авторка книг у жанрах реалізму, гостросоціальної прози, фентезі, антиутопії, містики, казки, пригод, драми та підліткової літератури. Лауреатка Коронації Слова та українсько-німецької премії імені Олеся Гончара.

«Зграя» – динамічний та захоплюючий роман про підлітків, які живуть паркуром. Герої, в яких неможливо не повірити – справжні та такі звичайні. І з проблемами “як у всіх”: відносини з батьками та однолітками, вибір фаху, бажання бути першим і кращим, сумніви та страхи. Як подолати свої страхи? Чи можливо наодинці розібратися з усіма проблемами? Або… краще разом, однією «Зграєю»?

«Все буде добре» – роман, написаний у співавторстві з Олегом Бакуліним. Захоплююча книга з динамічним і дуже контрастним сюжетом про те, яким непередбачуваним може бути наше життя, як важко знайти свій життєвий шлях, як бути щасливим і що робити або не робити, коли ти геть заплутався? Милі дитячі спогади змінюються цинічними та жорстокими картинками з сьогоденням героїв. Замість добрих обіцянок – підлість та хитрість; замість міцної та вічної дружби – зрада; гроші, спокуса та розбите вщент авторами «все буде добре».

Тетяна ПИЛИПЕЦЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.