У Львові презентують «Християнський націоналізм» Константина Чеховича

304
У Львові презентують «Християнський націоналізм» Константина Чеховича
Вже сьогодні, 12 квітня 2019 року, о 16:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва  імені Романа Іваничука (пл. Ринок, 9) відбудеться презентація книги «Християнський націоналізм» Константина Чеховича.

«Християнський націоналізм» – це перше повне видання творчого доробку талановитого українського вченого – славіста, мовознавця, літературознавця Константина Чеховича (1896–1987), репресованого радянською системою. До книги увійшла фундаментальна монографія про Олександра Потебню та розвідки, опубліковані на сторінках української та іноземної міжвоєнної преси. Усі дослідження позначені націоцентричним підходом до філологічних і суспільних явищ, опертим на християнську філософсько-етичну парадигму. Світоглядні засади К. Чеховича сформульовані у книзі «Ґенеза і суть націоналізму. Христіянський націоналізм» (Львів, 1939), яка й дала назву запропонованій читачеві книзі. У додатку вміщені спогади К. Чеховича «Моє життя і мої мрії» та бібліографія його праць. Видання покликане повернути до активного наукового обігу ім’я та ідеї несправедливо забутого українського науковця.

Презентація відбудеться за участі упорядників — доктора філологічних наук Мар’яни Комариці та доктора фізико-математичних наук Олега Петрука. Модеруватиме  Василь Ґабор ( український письменник та літературознавець, упорядник серії «Приватна колекція» видавництва «Піраміда»,член Асоціації українських письменників).

Тетяна ПИЛИПЕЦЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.