У Львові презентували біобібліографічний покажчик, присвячений 90-річчю Бориса Возницького (відео)

846
У Львові презентували біобібліографічний покажчик, присвячений 90-річчю Бориса Возницького

У п’ятницю, 24 березня 2017 року, в Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові, в рамках навчального семінару “Нові акценти музейництва”, організованого ГС “Західноукраїнська спілка музеїв”, відбулася презентація біобібліографічного покажчика, підготованого з нагоди 90-річчя Героя України Бориса Григоровича Возницького.

Біобібліографічний покажчик, підготований з нагоди 90-річчя Героя України Бориса Григоровича Возницького
Біобібліографічний покажчик, підготований з нагоди 90-річчя Героя України Бориса Григоровича Возницького

Книга вийшла друком у 2016 р., упорядник та автор покажчика – Оксана Максименко, редактор – Наталя Філевич. Під час підготовки видання були використані матеріали з бібліотеки та архіву Львівської національної галереї мистецтв ім.Бориса Возницького, особистого архіву Лариси Разінкової-Возницької, та інших установ.

Упорядник видання Оксана Максименко
Упорядник видання Оксана Максименко

«Я працювала з Борисом Григоровичем 30 років і це найменше, що я могла зробити, як вдячність за ці роки співпраці з ним. Це була дуже добра життєва та музейна школа. Ідея видання виникла давно, ще за життя Бориса Григоровича, але робота постійно відкладалася. І от, до 90-річчя від дня народження Бориса Григоровича покажчик таки вийшов друком. Окрім традиційних розділів він містить і спогади Лариси Разінкової про батька, а також хроніка життя та діяльності Бориса Возницького, яку написала Наталка Філевич»  – розповіла упорядник покажчика Оксана Максименко.

Лариса Разінкова та Оксана Максименко
Лариса Разінкова та Оксана Максименко

Наразі надруковано лише 50 екземплярів покажчика, які, в основному, розійдуться по бібліотеках та музеях.

Під час презентації видання присутні мали змогу побачити відео-презентацію виставки, присвяченої Борису Возницькому, що експонувалася у Львівській національній галереї мистецтв ім. Б.Возницького восени 2016 р.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.