У Львові презентують унікальний мистецький проєкт “Крик душі”

380
Мистецька інсталяція львів’янки Уляни Дацишин

Сьогодні, 14 травня, о 15 год., біля пам’ятника Шевченку відкриють мистецьку інсталяцію львів’янки Уляни Дацишин “Крик душі”. Про це пише Galinfo з посиланням на Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Інсталяція представлена у вигляді велетенської карти України з закривавленими дитячими іграшками, зруйнованими будинками, колючим дротом та колосками пшениці, які проростають крізь спалену землю.

Ідея такої інсталяції, зізнається вона, народилася з початком російсько-української війни. Спершу, за співпраці з Благодійним фондом “IT TROOPS”, підтримки посла України та представників ООН, її презентували в Женеві, тепер – у рідному Львові.

Фрагмент мистецької інсталяції львів’янки Уляни Дацишин "Крик душі"
Фрагмент мистецької інсталяції львів’янки Уляни Дацишин “Крик душі”

“Я переконана, що наш проєкт побуває ще у багатьох країнах. Через нього я хочу показати світові до чого призвела політика умиротворення агресора, політика поступок та кулуарних домовленостей, коли в обмін на енергоресурси та прибутки європейські політики закривали очі на вбивства українців. На вбивства дітей, зґвалтування жінок та варварське руйнування цілих міст.

 Пригадайте скільки часу мільйони українців просили, щоб світ закрив небо над нашою країною, але цього не зробили досі. Переконана, що саме брак вольових рішень і призвів до тієї катастрофи, яку ми маємо зараз”, – зазначає Уляна Дацишин.

Захід відбудеться спільно з Львівською міською радою. Усі зібрані кошти від проекту передадуть на потреби ЗСУ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.