У Львові презентують проект “Historia Magistra Vitae Est. Наша Державність”

236
Екчпозиція проєкту "Historia Magistra Vitae Est. Наша Державність"
Екчпозиція проєкту "Historia Magistra Vitae Est. Наша Державність"

В середу, 13 жовтня 2021 року, об 11:00 год. в Музеї історії України (пл. Ринок 24, 4 поверх) відбудеться презентація проєкту “Historia Magistra Vitae Est. Наша Державність”.

Проект створений командою Львівського історичного музею за підтримки УКФ. Він передбачає ознайомлення із основними етапами державотворення України. Відвідувачі зможуть в ігровій формі відтворити модель держави апелюючи до власного досвіду.

Постер проєкту "Historia Magistra Vitae Est. Наша Державність"
Постер проєкту “Historia Magistra Vitae Est. Наша Державність”

Проєкт є комбінований за методами подачі інформації, яка зосереджує увагу на історії українського державотворення. Едукаційна частина проекту, яка часто у музеях є додатковою складовою виставки, в цьому проекті є його невід’ємною частиною. Завдяки цьому відвідувачі зможуть дослідити історію крізь призму засад функціонування різних форм української державності в історичній перспективі.

Екчпозиція проєкту "Historia Magistra Vitae Est. Наша Державність"
Екчпозиція проєкту “Historia Magistra Vitae Est. Наша Державність”

У проєкті застосовані комбіновані методи подачі інформації – як у вигляді “класичної” виставки, так і комплексу інтерактивних програм, які дозволяють отримати інформацію азів існування української держави та емпіричним шляхом “побудувати” свою модель державотворення.

Руслан КОШІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.