У Львові презентують книгу «Сторозтерзаний ворогом Харків. 2022-2023. Фотосвідчення Вадима БЄЛІКОВА»

377
У Львові презентують книгу «Сторозтерзаний ворогом Харків. 2022-2023. Фотосвідчення Вадима БЄЛІКОВА»

У вівторок, 23 квітня 2024 року, о 18.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться Презентація нової книги Видавничого дому журналу «Пам’ятки України» «Сторозтерзаний ворогом Харків. 2022-2023. Фотосвідчення Вадима БЄЛІКОВА».

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Видавничого дому журналу «Пам’ятки України» та Львівського палацу мистецтв.

Ця книга – промовиста і гірка фотосповідь міста-героя Харкова. Від 24 лютого 2023 його містяни перебувають у страху й невідомості. Не відають, що станеться за мить, цієї ночі, завтра.

Своїм першим альбомом невідомий широкому загалу Вадим Бєліков хоче поставити громадськість – як вітчизняну, так і міжнародну – перед проблемою воєнного суспільства. Знесені артилерією і ракетами житлові масиви краще, ніж статистичні дані, засвідчують людські й матеріальні втрати…

Світлини Вадима Бєлікова не лише документують на 400 сторінках прифронтові реалії, пуски російських ракет із Бєлгородської області, які добре бачити із його домашнього вікна, а й думки, чуття, переживання: мешканців зруйнованих будинків, учнів спалених гімназій, гостей назавжди закритих кафе. Гортаючи сторінки великого альбому, відчуваєш біль, але хочеться вірити в краще, світле майбутнє Харкова і харків’ян в сім’ї європейських народів.

Серед зображень румовищ і біди автор на контрапункті вклинює як оптимістичні проблиски надії: фотографії мирного Харкова та дружньої й близької нам Польщі, що не раз допомагала українцям.

Книга-звинувачення побачила світ коштом Міністерства культури та інформаційної політики України у знаковій серії «Бібліотека журналу «Пам’ятки України» з передмовою Анатолія Сєрикова, відомого журналіста, головного редактора Видавничого дому журналу «Пам’ятки України» тиражем 1000 примірників для безкоштовного розповсюдження.

До слова на презентацію запрошені:

  • Вадим Бєліков, автор
  • Алла Малієнко, заслужений журналіст України, голова Ревізійної комісії Національної спілки журналістів України
  • Роман Метельський, директор Львівського фотомузею
  • Юрій Атаманюк, фотожурналіст, власний кореспондент журналу «Пам’ятки України»
  • Владислав Мусієнко, відомий український репортажний та документальний фотограф
    Анатолій Сєриков, автор передмови, заслужений журналіст України

До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.